Распоред сахрана
Распоред сахрана за Петак 29.3.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 28.3.2024.
Распоред сахрана за Среду 27.3.2024.
Распоред сахрана за Уторак 26.3.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 25.3.2024.
Распоред сахрана за Суботу 23.3.2024.
Распоред сахрана за Петак 22.3.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 21.3.2024.
Распоред сахрана за Среду 20.3.2024.
Распоред сахрана за Уторак 19.3.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 18.3.2024.
Распоред сахрана за Суботу 16.3.2024.
Распоред сахрана за Петак 15.3.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 14.3.2024.
Распоред сахрана за Среду 13.3.2024.
Распоред сахрана за Уторак 12.3.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 11.3.2024.
Распоред сахрана за Суботу 9.3.2024.
Распоред сахрана за Петак 8.3.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 7.3.2024.
Распоред сахрана за Среду 6.3.2024.
Распоред сахрана за Уторак 5.3.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 4.3.2024.
Распоред сахрана за Суботу 2.3.2024.
Распоред сахрана за Петак 1.3.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 29.2.2024.
Распоред сахрана за Среду 28.2.2024.
Распоред сахрана за Уторак 27.2.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 26.2.2024.
Распоред сахрана за Недељу 25.2.2024.
Распоред сахрана за Суботу 24.2.2024.
Распоред сахрана за Петак 23.2.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 22.2.2024.
Распоред сахрана за Среду 21.2.2024.
Распоред сахрана за Уторак 20.2.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 19.2.2024.
Распоред сахрана за Суботу 17.2.2024.
Распоред сахрана за Петак 16.2.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 15.2.2024.
Распоред сахрана за Среду 14.2.2024.
Распоред сахрана за Уторак 13.2.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 12.2.2024.
Распоред сахрана за Суботу 10.2.2024.
Распоред сахрана за Петак 9.2.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 8.2.2024.
Распоред сахрана за Среду 7.2.2024.
Распоред сахрана за Уторак 6.2.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 5.2.2024.
Распоред сахрана за Суботу 3.2.2024.
Распоред сахрана за Петак 2.2.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 1.2.2024.
Распоред сахрана за Среду 31.1.2024.
Распоред сахрана за Уторак 30.1.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 29.1.2024.
Распоред сахрана за Суботу 27.1.2024.
Распоред сахрана за Петак 26.1.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 25.1.2024.
Распоред сахрана за Среду 24.1.2024.
Распоред сахрана за Уторак 23.1.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 22.1.2024.
Распоред сахрана за Недељу 21.1.2024.
Распоред сахрана за Суботу 20.1.2024.
Распоред сахрана за Петак 19.1.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 18.1.2024.
Распоред сахрана за Среду 17.1.2024.
Распоред сахрана за Уторак 16.1.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 15.1.2024.
Распоред сахрана за Суботу 13.1.2024.
Распоред сахрана за Петак 12.1.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 11.1.2024.
Распоред сахрана за Среду 10.1.2024.
Распоред сахрана за Уторак 9.1.2024.
Распоред сахрана за Понедељак 8.1.2024.
Распоред сахрана за Суботу 6.1.2024.
Распоред сахрана за Петак 5.1.2024.
Распоред сахрана за Четвртак 4.1.2024.
Распоред сахрана за Среду 3.1.2024.
Распоред сахрана за Уторак 2.1.2024.
Распоред сахрана за Суботу 30.12.2023.
Распоред сахрана за Петак 29.12.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 28.12.2023.
Распоред сахрана за Среду 27.12.2023.
Распоред сахрана за Уторак 26.12.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 25.12.2023.
Распоред сахрана за Суботу 23.12.2023.
Распоред сахрана за Петак 22.12.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 21.12.2023.
Распоред сахрана за Среду 20.12.2023.
Распоред сахрана за Уторак 19.12.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 18.12.2023.
Распоред сахрана за Суботу 16.12.2023.
Распоред сахрана за Петак 15.12.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 14.12.2023.
Распоред сахрана за Среду 13.12.2023.
Распоред сахрана за Уторак 12.12.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 11.12.2023.
Распоред сахрана за Суботу 9.12.2023.
Распоред сахрана за Петак 8.12.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 7.12.2023.
Распоред сахрана за Среду 6.12.2023.
Распоред сахрана за Уторак 5.12.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 4.12.2023.
Распоред сахрана за Суботу 2.12.2023.
Распоред сахрана за Петак 1.12.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 30.11.2023.
Распоред сахрана за Среду 29.11.2023.
Распоред сахрана за Уторак 28.11.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 27.11.2023.
Распоред сахрана за Суботу 25.11.2023.
Распоред сахрана за Петак 24.11.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 23.11.2023.
Распоред сахрана за Среду 22.11.2023.
Распоред сахрана за Уторак 21.11.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 20.11.2023.
Распоред сахрана за Недељу 19.11.2023.
Распоред сахрана за Суботу 18.11.2023.
Распоред сахрана за Петак 17.11.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 16.11.2023.
Распоред сахрана за Среду 15.11.2023.
Распоред сахрана за Уторак 14.11.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 13.11.2023.
Распоред сахрана за Суботу 11.11.2023.
Распоред сахрана за Петак 10.11.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 9.11.2023.
Распоред сахрана за Среду 8.11.2023.
Распоред сахрана за Уторак 7.11.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 6.11.2023.
Распоред сахрана за Суботу 4.11.2023.
Распоред сахрана за Петак 3.11.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 2.11.2023.
Распоред сахрана за Среду 1.11.2023.
Распоред сахрана за Уторак 31.10.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 30.10.2023.
Распоред сахрана за Суботу 28.10.2023.
Распоред сахрана за Петак 27.10.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 26.10.2023.
Распоред сахрана за Среду 25.10.2023.
Распоред сахрана за Уторак 24.10.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 23.10.2023.
Распоред сахрана за Суботу 21.10.2023.
Распоред сахрана за Петак 20.10.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 19.10.2023.
Распоред сахрана за Среду 18.10.2023.
Распоред сахрана за Уторак 17.10.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 16.10.2023.
Распоред сахрана за Суботу 14.10.2023.
Распоред сахрана за Уторак 3.10.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 2.10.2023.
Распоред сахрана за Суботу 30.9.2023.
Распоред сахрана за Петак 29.9.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 28.9.2023.
Распоред сахрана за Среду 27.9.2023.
Распоред сахрана за Уторак 26.9.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 25.9.2023.
Распоред сахрана за Суботу 23.9.2023.
Распоред сахрана за Петак 22.9.2023.
Распоред сахрана за Уторак 19.9.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 18.9.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 11.9.2023.
Распоред сахрана за Суботу 9.9.2023.
Распоред сахрана за Петак 8.9.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 7.9.2023.
Распоред сахрана за Среду 6.9.2023.
Распоред сахрана за Уторак 5.9.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 4.9.2023.
Распоред сахрана за Суботу 2.9.2023.
Распоред сахрана за Петак 1.9.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 31.8.2023.
Распоред сахрана за Среду 30.8.2023.
Распоред сахрана за Уторак 29.8.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 28.8.2023.
Распоред сахрана за Суботу 26.8.2023.
Распоред сахрана за Петак 25.8.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 24.8.2023.
Распоред сахрана за Среду 23.8.2023.
Распоред сахрана за Уторак 22.8.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 21.8.2023.
Распоред сахрана за Суботу 19.8.2023.
Распоред сахрана за Петак 18.8.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 17.8.2023.
Распоред сахрана за Среду 16.8.2023.
Распоред сахрана за Уторак 15.8.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 14.8.2023.
Распоред сахрана за Суботу 12.8.2023.
Распоред сахрана за Петак 11.8.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 10.8.2023.
Распоред сахрана за Среду 9.8.2023.
Распоред сахрана за Уторак 8.8.2023.
Распоред сахрана за Понедељак 7.8.2023.
Распоред сахрана за Суботу 5.8.2023.
Распоред сахрана за Петак 4.8.2023.
Распоред сахрана за Четвртак 3.8.2023.
Распоред сахрана за Среду 2.8.2023.
Распоред сахрана за Уторак 1.8.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Саша Урбан рођен 1971. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Сребра Миливојевић рођена 1966. године
Распоред сахрана за Четвртак 28.3.2024.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Среду 27.3.2024.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Уторак 26.3.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Љубица Јовановић рођена 1958. године
Распоред сахрана за Понедељак 25.3.2024.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Бехија Клаћик рођена 1958. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Драгица Шушњар рођена 1932. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Томаш Мајорски рођен 1938. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Бранка Диклић рођена 1960. године
- Војка у 13.00 часова - Гордана Драгићевић рођена 1963. године
- Голубинци у 14.00 часова – Јелена Мијатовић рођена 1930. године
Распоред сахрана за Суботу 23.3.2024.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Петак 22.3.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Дорис Балеј рођена 2010. године
- Војка у 13.00 часова - Драгутин Нинковић рођен 1940. године
Распоред сахрана за Четвртак 21.3.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Владимир Живковић рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Стипо Самарђић рођен 1962. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Анка Кретић рођена 1944. године
Распоред сахрана за Среду 20.3.2024.
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Евгениј Макеев рођен 1941. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Матија Мелезовић рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Светко Мршић рођен 1957. године
Распоред сахрана за Уторак 19.3.2024.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Понедељак 18.3.2024.
- Белегиш у 13.00 часова – Милан Девић рођен 1946. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ружица Комазец рођена 1936. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Драгица Накарадић рођена 1948. године
Распоред сахрана за Суботу 16.3.2024.
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Слободан Стојковић рођен 1948. године
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Стана Радаковић рођена 1955. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Никола Ковачевић рођен 1941. године
- Нова Пазова старо гробље у 11.00 часова - Драгиња Крунић рођена 1985. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Милица Костовић рођена 1941. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Вера Митић рођена 1953. године
- Стара Пазова у 14.30 часова - Павел Тиринда рођен 1956. године
Распоред сахрана за Петак 15.3.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Перица Јовановић рођен 1968. године
- Војка у 13.00 часова - Јованка Чикљанић рођена 1944. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Цвијета Шкорић
Распоред сахрана за Четвртак 14.3.2024.
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Милена Боровница рођена 1958. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Душанка Ковачић рођена 1946. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Бранка Мартић рођена 1950. године
- Белегиш у 14.00 часова – Иван Јовановић рођен 1947. године
Распоред сахрана за Среду 13.3.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Биљана Ненадић рођена 1962. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Петар Грудић рођен 1940. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Милена Бајић рођена 1951. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Биљана Симић рођена 1963. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Дара Драгаш рођена 1957. године
Распоред сахрана за Уторак 12.3.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Дара Веселиновић рођена 1957. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Новица Ковачевић рођен 1938. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Ана Рујак рођена 1952. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Сава Долинић рођен 1928. године
Распоред сахрана за Понедељак 11.3.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Мијат Шкорић рођен 1951. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Милоје Здравковић рођен 1936. године
- Војка у 13.00 часова - Драган Инђић рођен 1959. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Павле Трпков рођен 1947. године
Распоред сахрана за Суботу 9.3.2024.
- Нови Бановци у 14.00 часова – Марко Вишњић рођен 1935. године
Распоред сахрана за Петак 8.3.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Драган Шарац рођен 1958. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Петар Вучковић рођен 1933. године
- Војка у 13.00 часова - Перица Рашић рођен 1947. године
Распоред сахрана за Четвртак 7.3.2024.
- Сурдук у 13.00 часова – Ђорђе Јанчић рођен 1956. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Верка Ранђеловић рођена 1939. године
Распоред сахрана за Среду 6.3.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Раде Травица рођен 1954. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Сава Матић рођен 1930. године
Распоред сахрана за Уторак 5.3.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Јово Агић рођен 1939. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Круна Јарић рођена 1942. године
Распоред сахрана за Понедељак 4.3.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мирко Буљевић рођен 1947. године
Распоред сахрана за Суботу 2.3.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Јован Таталовић рођен 1933. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Жарко Стопа рођен 1951. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Милосавка Бакиш рођена 1937. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мариа Фабри рођена 1963. године
Распоред сахрана за Петак 1.3.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Јања Предојевић рођена 1940. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Марија Станковић рођена 1952. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Бошко Дубајић рођен 1942. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Кадлечик рођена 1946. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Јелица Илић рођена 1929. године
Распоред сахрана за Четвртак 29.2.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Станиславка Аксић рођена 1944. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Слободанка Булатовић рођена 1953. године
- Сурдук у 13.00 часова – Љиљана Јовановић рођена 1952. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Дара Растовац рођена 1949. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Иванка Антић рођена 1941. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ката Тот рођена 1941. године
Распоред сахрана за Среду 28.2.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Душан Калинић рођен 1939. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Коса Никитовић рођена 1937. године
Распоред сахрана за Уторак 27.2.2024.
- Голубинци у 13.00 часова – Смиља Петриновић рођена 1943. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Гордана Јовановић рођена 1957. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Миодраг Зорић рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Војислав Варница рођен 1946. године
Распоред сахрана за Понедељак 26.2.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Неђељка Драгосављевић рођена 1930. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Слађана Дамјановић рођена 1962. године
Распоред сахрана за Недељу 25.2.2024.
- Стари Бановци старо гробље у 13.00 часова – Биљана Дамјаноски рођена 1965. године
Распоред сахрана за Суботу 24.2.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Александра Дојчин рођена 1978. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Никола Граховац рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Драгица Кусовац рођена 1969. године
- Сурдук у 14.00 часова – Јованка Миљуш рођена 1938. године
Распоред сахрана за Петак 23.2.2024.
- Белегиш у 14.00 часова – Срета Лончар рођен 1946. године
- Крњешевци у 12.30 часова – Олгица Вујчић рођена 1948. године
Распоред сахрана за Четвртак 22.2.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Милош Петровић рођен 1941. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Доста Поповић рођена 1949. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Радмила Миљевић рођена 1972. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Ранко Шодић рођен 1939. године
- Белегиш у 12.00 часова – Зорица Јовановић рођена 1955. године
- Голубинци у 13.00 часова – Блаженка Јефтић рођена 1935. године
- Војка у 13.00 часова - Ђуро Вукша рођен 1972. године
- Стари Бановци старо гробље у 13.00 часова – Златко Мрђић рођен 1956. године
- Крњешевци у 14.00 часова – Видосава Трифуновић рођена 1934. године
Распоред сахрана за Среду 21.2.2024.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Дарко Јовановић рођен 1980. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Никола Раконић рођен 1949. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Миле Керкез рођен 1954. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Перица Башкот рођен 1968. године
- Голубинци у 13.00 часова – Никола Малетић рођен 1954. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Емилија Дебић рођена 1934. године
- Стари Бановци ново гробље у 13.00 часова – Милан Шуша рођен 1985. године
Распоред сахрана за Уторак 20.2.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Милош Видаковић рођен 1957. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Зарије Арсенијевић рођен 1946. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Сузана Ранђеловић рођена 1963. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Божидар Тркуља рођен 1963. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Орловић рођен 1953. године
- Белегиш у 13.00 часова – Наталија Мамузић рођена 1932. године
Распоред сахрана за Понедељак 19.2.2024.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Јан Варењи рођен 1963. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Павел Туран рођен 1936. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Борка Каравла рођена 1941. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Драгица Зрнић рођена 1938. године
Распоред сахрана за Суботу 17.2.2024.
- Војка у 13.00 часова - Мирослав Инђић рођен 1948. године
Распоред сахрана за Петак 16.2.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Шимо Чипкар рођен 1946. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Нада Јовановић рођена 1960. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Ружица Ђурђевић рођена 1940. године
Распоред сахрана за Четвртак 15.2.2024.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Среду 14.2.2024.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Неђељко Курја рођен 1933. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мартин Бако рођен 1941. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Илија Вукелић рођен 1950. године
- Војка у 13.00 часова - Дејан Рагастовац рођен 1943. године
Распоред сахрана за Уторак 13.2.2024.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Марко Першић рођен 1957. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Бако рођена 1944. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Јован Нешковић рођен 1963. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Марко Кнежевић рођен 1937. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Владимир Радуловић рођен 1940. године
- Голубинци у 13.00 часова – Ђорђе Кокар рођен 1958. године
Распоред сахрана за Понедељак 12.2.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Богдан Јовановић рођен 1946. године
- Голубинци у 13.00 часова – Иван Жарковић рођенаа 1935. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Божа Јовановић рођен 1939. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Милош Кнежевић рођен 1944. године
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Стево Савић рођен 1941. године
Распоред сахрана за Суботу 10.2.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Василије Данчуо рођен 1933. године
- Голубинци у 13.00 часова – Јованка Сечански рођена 1933. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Марија Жутић рођена 1939. године
Распоред сахрана за Петак 9.2.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Марчок рођена 1942. године
- Голубинци у 13.00 часова – Вујо Тубин рођен 1956. године
Распоред сахрана за Четвртак 8.2.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Дане Зец рођен 1939. године
- Голубинци у 13.00 часова – Радмила Шљивар рођена 1955. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Ђурађ Лукешевић рођен 1941. године
Распоред сахрана за Среду 7.2.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Љубица Јовановић рођена 1951. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Стево Перић рођен 1945. године
- Белегиш у 12.30 часова – Зорка Костић рођена 1939. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Саша Панић рођен 1967. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Драгана Ковачевић рођена 1968. године
Распоред сахрана за Уторак 6.2.2024.
- Белегиш у 13.00 часова – Миленко Костић рођен 1950. године
- Белегиш у 14.30 часова – Драган Драгојевић рођен 1971. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Стојан Бојановић рођен 1943. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Милан Драгичевић рођен 1935. године
Распоред сахрана за Понедељак 5.2.2024.
- Нови Бановци у 14.00 часова – Боривоје Митровић рођен 1943. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Немања Косорић рођен 1983. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Зузана Мајорски рођена 1962. године
Распоред сахрана за Суботу 3.2.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Радован Миросављевић рођен 1949. године
Распоред сахрана за Петак 2.2.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Аница Маричић рођена 1943. године
Распоред сахрана за Четвртак 1.2.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Миле Јовановић рођен 1947. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Дамјановић рођен 1949. године
Распоред сахрана за Среду 31.1.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Васиљка Шестовић рођена 1951. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Марија Дробњак рођена 1930. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Олгица Чојдер рођена 1959. године
Распоред сахрана за Уторак 30.1.2024.
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Миодраг Совиљ рођен 1954. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Слободанка Вигњевић рођена 1948. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Миро Барнак рођен 1966. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Јано Бон рођен 1937. године
Распоред сахрана за Понедељак 29.1.2024.
- Крњешевци у 12.30 часова – Јованка Николић рођена 1948. године
- Нови Бановци у 12.00 часова – Мира Сузић рођена 1951. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Никола Балатинац рођен 1949. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Љиљана Боровац рођена 1948. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Ранка Панић рођена 1932. године
Распоред сахрана за Суботу 27.1.2024.
- Сурдук у 12.30 часова – Небојша Томашевић рођен 1936. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Миленко Ђуровић рођен 1951. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Драгица Поповић рођена 1956. године
Распоред сахрана за Петак 26.1.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Слободан Васиљевић рођен 1949. године
- Војка у 12.30 часова - Стеван Попов рођен 1956. године
Распоред сахрана за Четвртак 25.1.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Милева Кричковић рођена 1937. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Игор Слепчевић рођен 1976. године
- Голубинци у 12.30 часова – Зорка Перлић рођена 1947. године
- Голубинци у 14.00 часова – Слободан Милијашевић рођен 1947. године
Распоред сахрана за Среду 24.1.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Снежана Стришко рођена 1990. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Небојша Окулић рођен 1973. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Бранка Миловановић рођена 1934. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Недељко Дрекић рођен 1947. године
Распоред сахрана за Уторак 23.1.2024.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Понедељак 22.1.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ружа Сретин рођена 1949. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Момчило Стевановић рођен 1956. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Весна Секуловић рођена 1962. године
Распоред сахрана за Недељу 21.1.2024.
- Голубинци у 13.00 часова – Милан Мириловић рођен 1959. године
Распоред сахрана за Суботу 20.1.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Милан Жутић рођен 1938. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Даринка Самац рођена 1939. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Савић рођен 1954. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Живко Орловић рођен 1935. године
- Војка у 13.00 часова - Србица Мариановић рођена 1943. године
Распоред сахрана за Петак 19.1.2024.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Ана Шлајмер рођена 1941. године
Распоред сахрана за Четвртак 18.1.2024.
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Мирослав Ђерић рођен 1967. године
- Стара Пазова у 12.00 часова - Деан Радић рођен 1975. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Ранко Кљаић рођен 1933. године
Распоред сахрана за Среду 17.1.2024.
- Голубинци у 13.00 часова – Павле Борчић рођен 1950. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Сава Ерцег рођена 1948. године
Распоред сахрана за Уторак 16.1.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Милан Лукић рођен 1969. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Сока Паско рођена 1934. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Даница Перовић рођена 1931. године
- Голубинци у 13.00 часова – Мирјана Ђукић рођена 1951. године
Распоред сахрана за Понедељак 15.1.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мирјана Кузмановић рођена 1955. године
- Војка у 13.00 часова - Владимир Симић рођен 1954. године
Распоред сахрана за Суботу 13.1.2024.
- Голубинци у 13.00 часова – Сава Бељин рођен 1950. године
Распоред сахрана за Петак 12.1.2024.
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Јаворка Златановић рођена 1942. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Дајана Јовишић рођена 2001. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Косана Ђикић рођена 1937. године
- Белегиш у 12.30 часова – Бранка Николић рођена 1940. године
Распоред сахрана за Четвртак 11.1.2024.
- Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Братић рођен 1949. године
- Голубинци у 13.00 часова – Ђорђе Галечић рођен 1940. године
- Голубинци у 14.00 часова – Милован Вучетић рођен 1946. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Младинко Јовичић рођен 1938. године
Распоред сахрана за Среду 10.1.2024.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Славко Воркапић рођен 1945. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Неђо Радишић рођен 1940. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Томислав Билић рођен 1964. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Милица Милаш рођена 1930. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Селомир Никитовић рођен 1954. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Марица Суботић рођена 1943. године
Распоред сахрана за Уторак 9.1.2024.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Алина Јанина Нађ рођена 1939. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Марија Вареца рођена 1946. године
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Драган Маглов рођен 1971. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Недељка Миџић рођена 1931. године
- Сурдук у 13.00 часова – Јован Милошевић рођен 1955. године
Распоред сахрана за Понедељак 8.1.2024.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Никола Королија рођен 1954. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Сава Баљак рођена 1924. године
- Голубинци у 13.00 часова – Вида Ивановић рођена 1944. године
Распоред сахрана за Суботу 6.1.2024.
- Стари Бановци старо гробље у 12.00 часова – Сава Савић рођена 1958. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Станија Ристић рођена 1939. године
Распоред сахрана за Петак 5.1.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Петар Познан рођен 1950. године
- Белегиш у 13.00 часова – Лука Ђурковић рођен 1952. године
- Голубинци у 13.00 часова – Рада Николић рођен 1956. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Здравко Војводић рођен 1959. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Јула Радојчић рођена 1944. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Анка Котоленко рођена 1947. године
Распоред сахрана за Четвртак 4.1.2024.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Мирјана Дујковић рођена 1949. године
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Грозда Савић рођена 1934. године
- Белегиш у 13.00 часова – Добривоје Трајковић рођен 1955. године
- Голубинци у 13.00 часова – Петар Ковачевић рођен 1939. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Јован Грујин рођен 1959. године
Распоред сахрана за Среду 3.1.2024.
- Сурдук у 12.30 часова – Мирољуб Степановић рођен 1948. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Софија Вукелић рођена 1932. године
Распоред сахрана за Уторак 2.1.2024.
- Белегиш у 12.30 часова – Бранко Млађеновић рођен 1960. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Душан Кушић рођен 1971. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Стана Батак рођена 1935. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Ратко Першић рођен 1938. године
- Голубинци у 14.00 часова – Драгица Грозница рођена 1935. године
Распоред сахрана за Суботу 30.12.2023.
- Нови Бановци у 14.00 часова – Иле Вуковић рођен 1952. године
Распоред сахрана за Петак 29.12.2023.
- Сурдук у 12.30 часова – Марија Тунић рођена 1940. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Весна Завођа рођена 1959. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Бошко Максимовић рођен 1975. године
Распоред сахрана за Четвртак 28.12.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Неђо Ристовић рођен 1935. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Гроздимир Јовановић рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Љубица Саватић рођена 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Десанка Драганић рођена 1940. године
Распоред сахрана за Среду 27.12.2023.
- Белегиш у 12.30 часова – Мирољуб Ивковић рођен 1957. године
- Голубинци у 13.00 часова – Стојанка Пргомеља рођена 1953. године
- Голубинци у 14.00 часова – Јован Суботић рођен 1970. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Владимир Јечмен рођен 1935. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Драгиња Јањић рођена 1964. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Станица Сарајлија рођена 1935. године
Распоред сахрана за Уторак 26.12.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Анђелка Демак рођена 1946. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Драгица Туран рођена 1946. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Дмитар Вуковић рођен 1939. године
- Белегиш у 12.30 часова – Драган Мамузић рођен 1966. године
Распоред сахрана за Понедељак 25.12.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Радосава Вејновић рођена 1936. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Гордан Симикић рођен 1975. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Ђуро Шпановић рођен 1936. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Ружица Королија рођена 1947. године
Распоред сахрана за Суботу 23.12.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Даринка Кнез рођена 1941. године
- Белегиш у 13.00 часова – Нинослав Васић рођен 1939. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Цвеја Јовановић рођен 1954. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Небојша Николић рођен 1968. године
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Мирјана Јовановић рођена 1969. године
- Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Мирјана Вукобратовић рођена 1941. године
Распоред сахрана за Петак 22.12.2023.
- Голубинци у 12.00 часова – Миливој Јефтић рођен 1935. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Марко Зорић рођен 1930. године
- Стари Бановци старо гробље у 13.00 часова – Жикица Дражета рођен 1952. године
- Војка у 12.30 часова - Јока Милинковић рођена 1943. године
Распоред сахрана за Четвртак 21.12.2023.
- Стари Бановци старо гробље у 13.00 часова – Перса Савић рођена 1945. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.00 часова – Даница Зорић рођена 1950. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Синиша Попов рођен 1962. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Мартин Стришко рођен 1935. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Лучић рођена 1938. године
Распоред сахрана за Среду 20.12.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Љиљана Сасин рођена 1952. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Балаж рођена 1946. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Марко Веселиновић рођен 1944. године
Распоред сахрана за Уторак 19.12.2023.
- Голубинци у 13.00 часова – Андрија Докоза рођен 1960. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мирко Ивић рођен 1950. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Марко Веселиновић рођен 1944. године
Распоред сахрана за Понедељак 18.12.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Босиљка Чавић рођена 1933. године
- Стара Пазова у 12.00 часова - Илија Вуковић рођен 1932. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мирјана Милановић рођена 1952. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Нада Рапајић рођена 1950. године
Распоред сахрана за Суботу 16.12.2023.
- Голубинци у 14.00 часова – Милева Ивековић рођена 1947. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Јанко Књиса рођен 1945. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Душан Бандин рођен 1982. године
- Војка у 13.00 часова - Радица Ђорђевић рођена 1953. године
Распоред сахрана за Петак 15.12.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Сергије Веселиновић рођен 1930. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Илинка Грујић рођена 1940. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Момчило Пантовић рођен 1935. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Милена Војновић рођена 1964. године
- Војка у 14.00 часова - Љиљана Абаџија рођена 1939. године
Распоред сахрана за Четвртак 14.12.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Мирослав Дубаић рођен 1951. године
- Голубинци у 13.00 часова – Милева Ранисављевић рођена 1949. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Миленко Јанковић рођен 1939. године
- Сурдук у 13.00 часова – Петар Белић рођен 1941. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Душан Дујић рођен 1935. године
Распоред сахрана за Среду 13.12.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Јеленка Петковић рођена 1938. године
Распоред сахрана за Уторак 12.12.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Павел Туран рођен 1960. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Драган Јовишић рођен 1944. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Угарковић рођена 1936. године
Распоред сахрана за Понедељак 11.12.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Јања Мандић рођена 1934. године
Распоред сахрана за Суботу 9.12.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Слободан Машић рођен 1957. године
Распоред сахрана за Петак 8.12.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Станимир Петровић рођен 1944. године
Распоред сахрана за Четвртак 7.12.2023.
- Војка у 13.00 часова - Никола Ћурчин рођен 1941. године
Распоред сахрана за Среду 6.12.2023.
- Војка у 13.00 часова - Стана Николаш рођена 1940. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Миша Икер рођен 1948. године
Распоред сахрана за Уторак 5.12.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Вучица Милошевић рођена 1934. године
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Дара Ушљебрка рођена 1942. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Милован Мрђа рођен 1940. године
Распоред сахрана за Понедељак 4.12.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Миленко Богичевић рођен 1953. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Цвјета Папић рођена 1954. године
- Голубинци у 14.00 часова – Даница Јакшић рођена 1935. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Јула Боћанин рођена 1949. године
- Крњешевци у 14.00. часова - Живан Белић рођен 1939. године
Распоред сахрана за Суботу 2.12.2023.
- Белегиш у 12.00 часова – Ђорђо Томић рођен 1948. године
- Голубинци у 13.00 часова – Синиша Шанулић рођен 1965. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Драган Грабовица рођен 1968. године
Распоред сахрана за Петак 1.12.2023.
- Белегиш у 13.00 часова – Перица Милиновић рођен 1960. године
- Голубинци у 13.00 часова – Злата Першић рођена 1953. године
Распоред сахрана за Четвртак 30.11.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Кева Бошковић рођена 1944. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Славко Полић рођен 1938. године
Распоред сахрана за Среду 29.11.2023.
- Нови Бановци у 14.00 часова – Зиба Дедић рођена 1960. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Бранко Тишма рођен 1948. године
- Белегиш у 13.00 часова – Никола Девић рођен 1958. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Анна Маринковић рођена 1948. године
Распоред сахрана за Уторак 28.11.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Јосип Двокоза рођен 1942. године
- Белегиш у 14.30 часова – Живан Девић рођен 1951. године
Распоред сахрана за Понедељак 27.11.2023.
- Стара Пазова у 12.00 часова - Станко Мишчевић рођен 1960. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Радован Петровић рођен 1955. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Јеремић рођена 1942. године
- Војка у 13.00 часова - Вера Кузмановић рођена 1938. године
- Голубинци у 13.00 часова – Слободан Бељић рођен 1943. године
Распоред сахрана за Суботу 25.11.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Радмила Сандић рођена 1956. године
- Нови Бановци у 14.30 часова – Душанка Косановић рођена 1939. године
- Голубинци у 13.00 часова – Живан Пекић рођен 1943. године
Распоред сахрана за Петак 24.11.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мартин Тот рођен 1956. године
Распоред сахрана за Четвртак 23.11.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Ђорђе Шуша рођен 1935. године
- Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Милица Добрић Зеленовић рођена 1949. године
- Војка у 13.00 часова - Љубомир Абаџија рођен 1931. године
Распоред сахрана за Среду 22.11.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Раде Нинковић рођен 1941. године
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Душко Шћекић рођен 1966. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Мира Крнета рођена 1962. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Стана Арсић рођена 1935. године
Распоред сахрана за Уторак 21.11.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Шпиро Манојловић рођен 1924. године
- Голубинци у 13.00 часова – Мирослава Галечић рођена 1946. године
- Сурдук у 13.00 часова – Петар Тепшић рођен 1929. године
Распоред сахрана за Понедељак 20.11.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Цвијан Блажић рођен 1962. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Ненад Раилић рођен 1966. године
- Војка у 12.30 часова - Небојша Илијин рођен 1943. године
- Голубинци у 13.00 часова – Саво Дејановић рођен 1936. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Јан Микљан рођен 1941. године
Распоред сахрана за Недељу 19.11.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Јано Филип рођен 1934. године
Распоред сахрана за Суботу 18.11.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Ђорђе Пантелић рођен 1947. године
Распоред сахрана за Петак 17.11.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 13.00 часова – Слободан Станковић рођен 1943. године
Распоред сахрана за Четвртак 16.11.2023.
- Белегиш у 14.00 часова – Петар Јовановић рођен 1954. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Душанка Мирковић рођена 1939. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Душан Љубојевић рођен 1985. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Милош Миљевић рођен 1968. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Славко Милитар рођен 1953. године
Распоред сахрана за Среду 15.11.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мишо Ђармоцки рођен 1931. године
- Војка у 14.00 часова - Стоја Шурлан рођена 1938. године
- Белегиш у 12.30 часова – Љиљана Радаковић рођена 1939. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Јела Вуковић рођена 1940. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Милосав Видовић рођен 1953. године
Распоред сахрана за Уторак 14.11.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Анка Маринковић рођена 1945. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Марина Перовић рођена 1973. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Радоје Кандић рођен 1958. године
Распоред сахрана за Понедељак 13.11.2023.
- Голубинци у 14.00 часова – Ђура Самарџија рођен 1966. године
- Војка у 14.00 часова - Бранислав Мишковић рођена 1941. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мирослав Махо рођен 1953. године
Распоред сахрана за Суботу 11.11.2023.
- Белегиш у 13.00 часова – Живка Гапонов рођена 1943. године
Распоред сахрана за Петак 10.11.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Невенка Стамболија рођена 1946. године
Распоред сахрана за Четвртак 9.11.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Жарко Николић рођен 1961. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Јовановић рођен 1954. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Александар Шилер рођен 1934. године
Распоред сахрана за Среду 8.11.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Милисав Перо рођен 1955. године
Распоред сахрана за Уторак 7.11.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Ненад Вучић рођен 1968. године
Распоред сахрана за Понедељак 6.11.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Жаклина Томичић рођена 1976. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Бошко Кретић рођена 1966. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Дара Шиљеговић рођена 1957. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Љубица Добрић рођена 1935. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мира Клашња рођена 1953. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Мариа Губечка рођена 1949. године
Распоред сахрана за Суботу 4.11.2023.
- Војка у 14.00 часова - Љубица Гаћеша рођена 1949. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Мира Заставниковић рођена 1952. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Рајко Опачић рођен 1952. године
Распоред сахрана за Петак 3.11.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Новак рођен 1955. године
- Голубинци у 14.00 часова – Јованка Вујатовић рођена 1935. године
- Војка у 12.30 часова - Мирјана Грујић рођена 1937. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Мара Фарага рођена 1946. године
Распоред сахрана за Четвртак 2.11.2023.
- Војка у 13.00 часова - Ђорђе Новаков рођен 1956. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Никола Хрњак рођен 1946. године
Распоред сахрана за Среду 1.11.2023.
- Војка у 14.00 часова - Коса Крауссе рођена 1947. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Славко Вујић рођен 1962. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Илија Радиновић рођен 1951. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Радоје Тодоровић рођен 1960. године
Распоред сахрана за Уторак 31.10.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Понедељак 30.10.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Милица Леснар рођена 1949. године
- Голубинци у 14.00 часова – Мирко Ђукић рођен 1948. године
- Белегиш у 14.00 часова – Гордана Стојисављевић рођена 1958. године
Распоред сахрана за Суботу 28.10.2023.
- Стара Пазова у 14.00 часова - Перо Момчиловић рођен 1952. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Божидар Милетић рођен 1955. године
Распоред сахрана за Петак 27.10.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Радмила Николић рођена 1936. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Мира Пешут рођена 1955. године
Распоред сахрана за Четвртак 26.10.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 12.00 часова - Зоран Допша рођен 1964. године
- Голубинци у 14.00 часова – Мирко Перенчевић рођен 1950. године
- Белегиш у 11.30 часова – Милорад Минић рођен 1947. године
- Белегиш у 12.30 часова – Борислава Рихтер-Пајчин рођена 1935. године
- Белегиш у 14.00 часова – Марија Јовановић рођена 1973. године
Распоред сахрана за Среду 25.10.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Валентина Мрђић рођена 1976. године
- Војка у 14.00 часова - Даница Богдановић рођена 1945. године
- Голубинци у 14.00 часова – Ангелина Мутвић рођена 1959. године
- Сурдук у 12.30 часова – Душан Хрстић рођен 1937. године
Распоред сахрана за Уторак 24.10.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Миливој Грујин рођен 1943. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мирослав Урбан рођен 1949. године
Распоред сахрана за Понедељак 23.10.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Растислав Золњан рођен 1957. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Мица Балиновић рођена 1951. године
- Сурдук у 13.00 часова – Момчило Дугачки рођен 1955. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Миленко Вујасин рођен 1963. године
- Војка у 13.00 часова - Верица Чортановачки рођена 1937. године
Распоред сахрана за Суботу 21.10.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ђуђа Ђорђевић рођена 1974. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Томаш Сламај рођен 1937. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Стана Јовић рођена 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Драган Адамовић рођен 1941. године
- Голубинци у 13.00 часова – Љубомир Авакумовић рођен 1941. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Душанка Турудија рођена 1937. године
Распоред сахрана за Петак 20.10.2023.
- Сурдук у 14.00 часова – Живка Михаљевић рођена 1959. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Недељко Перлић рођен 1952. године
Распоред сахрана за Четвртак 19.10.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Светомир Шобић рођен 1947. године
- Белегиш у 14.00 часова – Љубица Божић рођена 1938. године
Распоред сахрана за Среду 18.10.2023.
- Голубинци у 14.00 часова – Драгољуб Николић рођен 1955. године,
- Нови Бановци у 14.00 часова – Живко Рашковић рођен 1938. године
Распоред сахрана за Уторак 17.10.2023.
- Нови Бановци у 14.00 часова – Анђелка Савић рођена 1938. године
Распоред сахрана за Понедељак 16.10.2023.
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Илија Драгић рођен 1946. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Милена Нонковић рођена 1950. године
- Голубинци у 12.30 часова – Миља Штрбац рођена 1943. године
- Голубинци у 14.00 часова – Снежана Зорић рођена 1979. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мара Чмелик рођена 1944. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Цвијета Станковић рођена 1945. године
Распоред сахрана за Суботу 14.10.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 12.30 часова - Милан Комазец рођен 1946. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00 часова – Јово Пртина рођен 1947. године
- НЕМА САХРАНА
- НЕМА САХРАНА
- Сурдук у 13.00 часова – Небојша Крстић рођен 1964. године
- Голубинци у 14.00 часова – Душан Косановић рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Анђа Бабић рођена 1947. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Раде Мишковић рођен 1950. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Љубомир Гарић рођен 1938. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Славица Стојковић рођена 1965. године
- Крњешевци у 13.00. часова - Анђелко Марковић рођен 1961. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Андрија Гедељовски рођен 1942. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Ненад Ћирковић рођен 1965. године
- НЕМА САХРАНА
- Нова Пазова старо гробље у 12.30 часова - Ивка Томасини рођена 1942. године
- Војка у 13.00 часова - Драгиња Ковачевић рођена 1933. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Љуба Остојић рођена 1934. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Марија Павичић рођена 1935. године
- Стари Бановци ново гробље у 14.30 часова - Ласло Чаки рођен 1953. године
Распоред сахрана за Уторак 3.10.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Александра Иванић рођена 1938. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Јано Шаркези рођен 1936. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Петроније Масал рођен 1947. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Недељка Маљковић рођена 1941. године
Распоред сахрана за Понедељак 2.10.2023.
- Војка у 13.00 часова - Миланка Чобановић рођена 1934. године
Распоред сахрана за Суботу 30.9.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Балаж рођена 1939. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Станко Дивјакиња рођен 1933. године
- Нова Пазова ново гробље у 12.00 часова - Даница Симић рођена 1950. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Вида Дошен рођена 1933. године
- Белегиш у 13.00 часова – Марија Јовановић рођена 1952. године
Распоред сахрана за Петак 29.9.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Четвртак 28.9.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Ђуро Дрча рођен 1970. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Мирко Малетић рођен 1939. године
Распоред сахрана за Среду 27.9.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Ђука Мунђа рођена 1950. године
Распоред сахрана за Уторак 26.9.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова - Даница Ивановић рођена 1947. године
Распоред сахрана за Понедељак 25.9.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Чедо Јањић рођен 1938. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова - Надежда Цветковић рођена 1937. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова - Зоранка Кнежевић рођена 1948. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Антон Јурић рођен 1942. године
Распоред сахрана за Суботу 23.9.2023.
- Војка у 14.00 часова - Драган Ердељанин рођен 1946. године
- Крњешевци у 13.00. часова - Јован Лазић рођен 1961. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Госпава Томић рођена 1950. године
Распоред сахрана за Петак 22.9.2023.
- Голубинци у 15.00 часова – Петар Гашпаровић рођен 1942. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Небојша Бобоцки рођен 1949. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Љубица Јузбашић рођена 1933. године
- Белегиш у 14.00 часова – Нада Вукоман рођена 1942. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Спаса Ивановић рођен 1960. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Ержа Бако рођена 1942. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Ката Медвеђ рођена 1942. године
- Војка у 13.00 часова - Љуба Перић рођена 1949. године
- Нова Пазова ново гробље у 12.30 часова – Љубиша Пауновић рођен 1976. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Мирослав Бероња рођен 1964. године
- Нова Пазова ново гробље у 15.00 часова – Славко Тривић рођен 1948. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Драгиша Равилић рођен 1957. године
Распоред сахрана за Уторак 19.9.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Понедељак 18.9.2023.
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова - Цвијета Гаврић рођена 1935. године
- Војка у 12.30 часова - Вера Топић рођена 1933. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Беба Мишчевић рођена 1966. године
- Стара Пазова у 14.00 часова - Павел Домоњи рођен 1951. године
- Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова - Радојка Момић рођена 1938. године
- Белегиш у 13.00 часова - Душан Радаковић рођен 1937. године
- Нова Пазова старо гробље у 12.00 часова - Драгица Савић рођена 1939. године
- Нови Бановци у 14.30 часова – Дара Вујновић рођена 1948. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Анђелко Стојић рођен 1947. године
- Војка у 14.00 часова – Синиша Кочијашевић рођен 1947. године
- Стара Пазова у 13.00 часова - Јанко Домоњи рођен 1960. године
- НЕМА САХРАНА
- Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова - Раде Лакић рођен 1947. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Душан Ајдуковић рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова – Томислав Ђукић рођен 1950. године
- Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Александар Вечеринац рођен 2016. године
- Нова Пазова у 13.00 часова – Манда Продановић рођена 1935. године
- Белегиш у 14.00 часова – Госпа Божић рођена 1944. године
- Сурдук у 14.00 часова – Здравка Остојић рођена 1937. године
- Белегиш у 13.00 часова – Јорданка Савин рођена 1950. године
- Стара Пазова у 13.00 часова – Полиовка Томаш рођена 1954. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова – Зорка Вучетић рођена 1930. године
- Нови Бановци у 12.30 часова – Ана Рукавина рођена 1939. године
Распоред сахрана за Понедељак 11.9.2023.
- Војка у 13.00 часова – Илија Бојић рођен 1954. године
- Стара Пазова у 13.00 часова – Даница Николић рођена 1930. године
- Нова Пазова у 13.00 часова – Жељко Микић рођен 1969. године
- Нова Пазова у 14.00 часова – Анђелка Пашић рођена 1956. године
- Стара Пазова у 14.00 часова – Меланија Јоцић рођена 1936. године
Распоред сахрана за Суботу 9.9.2023.
- Нови Бановци у 12.30 часова – Нада Стојановић рођена 1939. године
- Голубинци у 13.00 часова – Љубица Малетик рођена 1928. године
- Нови Бановци у 14.00 часова – Стоја Петрић рођена 1951. године
- Стара Пазова у 14.00 часова – Зузана Шишка рођена 1936. године
Распоред сахрана за Петак 8.9.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Четвртак 7.9.2023.
- Стара Пазова у 13.00 часова – Марија Књиса рођена 1938. године
- Стара Пазова у 14.00 часова – Михал Тилка рођен 1953. године
- Војка у 13.00 часова – Милорад Вујновић рођен 1947. године
Распоред сахрана за Среду 6.9.2023.
- Сурдук у 13.00 часова – Нада Лукић, рођена 1941. године
- Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Жељко Мишчевић рођен 1950. године
- Стара Пазова у 14.00 часова – Душан Тодоровић рођен 1957. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Велибор Лазић рођен 1979. године
Распоред сахрана за Уторак 5.9.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Понедељак 4.9.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Игор Врањеш, рођен 1978. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова – Ђука Предојевић рођена 1935. године
Распоред сахрана за Суботу 2.9.2023.
- Нови Бановци у 12.30. часова Живорад Марковић рођен 1956. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Радојка Јелисавац рођена 1937. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.30. часова Добрила Ђорем рођена 1945. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Божидар Тошковић рођен 1953. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Слободан Ђорђевић рођен 1943. године
- Белегиш у 12.30. часова Драган Велковски рођен 1945. године
Распоред сахрана за Петак 1.9.2023.
- Стара Пазова у 13.00. часова Јован Милановић рођен 1952. године
Распоред сахрана за Четвртак 31.8.2023.
- Војка у 13.00. часова Богдан Пешут рођен 1948. године
- Сурдук у 13.00 часова Милина Јајић рођена 1943. године
Распоред сахрана за Среду 30.8.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Уторак 29.8.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Добринка Томић рођена 1931. године
- Стара Пазова у 12.00. часова Михал Чапо рођен 1934. године
- Стара Пазова у 13.00. часова Златко Шипицки рођен 1972. године
- Стара Пазова у 14.00. часова Зузана Фабри рођена 1931. године
Распоред сахрана за Понедељак 28.8.2023.
- Стара Пазова у 14.00. часова Мара Заборски рођена 1941. године
- Стара Пазова у 15.00. часова Бранислав Радојчић рођен 1961. године
- Нови Бановци у 12.30. часова Бранко Илић рођен 1949. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Стеван Бижић рођен 1953. године
Распоред сахрана за Суботу 26.8.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Милош Миличић рођен 1989. године
- Крњешевци у 13.00. часова Милош Милосављевић рођен 1971. године
- Голубинци у 15.00 часова Душанка Горања рођена 1951. године
Распоред сахрана за Петак 25.8.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Зоран Хрибљан рођен 1968. године
- Нова Пазова старо гробље у 14.00. часова Петар Марјановић рођен 1940. године
Распоред сахрана за Четвртак 24.8.2023.
- Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Сока Рајшић рођена 1938. године
- Крњешевци у 12.00. часова Лепосава Димић рођена 1954. године
- Голубинци у 12.30 часова Јасмина Јовановић рођена 1957. године
- Нови Бановци у 12.30. часова Жељка Пашко рођена 1971. године
- Нови Бановци у 14.00. часова Цвета Исајловић рођена 1948. године
Распоред сахрана за Среду 23.8.2023.
- Нова Пазова старо гробље у 12.00. часова Светозар Јарић рођен 1939. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Милица Секулић рођена 1929. године
- Војка у 12.30. часова Јања Лакетић рођена 1951. године
Распоред сахрана за Уторак 22.8.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Понедељак 21.8.2023.
- Нови Бановци у 12.30. часова Нико Жутомарковић рођен 1947. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.30. часова Драгиња Радиша рођена 1955. године
- Стара Пазова у 14.00. часова Јока Лазић рођена 1945. године
Распоред сахрана за Суботу 19.8.2023.
- Нови Бановци у 12.30. часова Јагода Кнез рођена 1970. године
- Нови Бановци у 14.00. часова Милена Остовић рођена 1938. године
- Белегиш у 12.30. часова Пејо Крњаић рођен 1948. године
Распоред сахрана за Петак 18.8.2023.
- Нови Бановци у 12.30. часова Чедомир Матић рођен 1929. године
Распоред сахрана за Четвртак 17.8.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Ненад Лакић рођен 1951. године
Распоред сахрана за Среду 16.8.2023.
- Стари Бановци старо гробље у 12.30. часова Вера Клашња рођена 1935. године
- Белегиш у 12.30. часова Сава Мартиновић рођен 1952. године
Распоред сахрана за Уторак 15.8.2023.
- Стара Пазова у 13.00. часова Верица Кардашевић рођена 1952. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Грујо Тепавчевић рођен 1937. године
- Нови Бановци у 12.30. часова Весна Марић рођена 1953. године
- Крњешевци у 13.00. часова Душан Јовановић рођен 1962. године
Распоред сахрана за Понедељак 14.8.2023.
- Белегиш у 14.00. часова Мирјана Мириловић рођена 1945. године
- Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Даница Савић рођена 1939. године
- Стара Пазова у 14.00. часова Богдана Илић рођена 1941. године
Распоред сахрана за Суботу 12.8.2023.
- Стара Пазова у 13.00. часова Саша Боровница рођен 1964. године
- Стара Пазова у 14.00. часова Драгослав Нишевић рођен 1959. године
- Сурдук у 13.30. часова Јован Пауновић рођен 1959. године
- Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Ангелина Торбић рођена 1957. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Милка Пашић рођена 1953. године
- Војка у 13.00. часова Бранислав Дудић рођен 1957. године
Распоред сахрана за Петак 11.8.2023.
- НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Четвртак 10.8.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Мирослав Аничић рођен 1974. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Стана Јоцић рођена 1936. године
- Сурдук у 14.00. часова Стеван Вучковић рођен 1997. године
Распоред сахрана за Среду 9.8.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Боро Секулић рођен 1943. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Невенка Мелајац рођена 1936. године
- Нови Бановци у 12.30. часова Дејан Јовановић рођен 1973. године
- Стари Бановци старо гробље у 14.00. часова Сара Антић рођена 1952. године
Распоред сахрана за Уторак 8.8.2023.
- Стара Пазова у 12.00. часова Јелена Јелка Срећковић рођена 1963. године
- Стара Пазова у 13.00. часова Јово Зечевић рођен 1939. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Драгица Стојановић рођена 1970. године
- Војка у 14.00. часова Зорка Кочијашевић рођена 1954. године
Распоред сахрана за Понедељак 7.8.2023.
- Нови Бановци у 12.30. часова Босиљка Путниковић рођена 1945. године
- Стара Пазова у 13.00. часова Мариа Ђурчик рођена 1956. године
- Стара Пазова у 14.00. часова Мирослава Ивковић рођена 1950. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Никола Цимеша рођен 1948. године
- Нова Пазова старо гробље у 12.00. часова Мирко Међо рођен 1936. године
- Сурдук у 14.30. часова Станислав Пријић рођен 1935. године
Распоред сахрана за Суботу 5.8.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 11.00. часова Радосав Микарић рођен 1957. године
- Голубинци у 12.30 часова Мирослава Забрдац рођена 1928. године
- Голубинци у 14.00 часова Раук Павле рођен 1940. године
- Нови Бановци у 14.00. часова Ката Тиодоровић рођена 1943. године
- Крњешевци у 13.00. часова Милка Станић рођена 1946. године
Распоред сахрана за Петак 4.8.2023.
- Стара Пазова у 12.00. часова Марија Фелдежди рођена 1938. године
- Стара Пазова у 13.00. часова Ката Нимет рођена 1934. године
- Стара Пазова у 14.00. часова Љупко Јовишић рођен 1953. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Даринка Мишић рођена 1946. године
Распоред сахрана за Четвртак 3.8.2023.
- Војка у 12.30. часова Божана Несторовић рођена 1959. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Краниславка Милошевић рођена 1933. године
- Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Јованка Пухаловић рођена 1955. године
- Нови Бановци у 12.30. часова Стјепан Дебић рођен 1933. године
- Нови Бановци у 14.00. часова Матија Рукавина рођен 1949. године
Распоред сахрана за Среду 2.8.2023.
- Нова Пазова ново гробље у 11.00. часова Петар Драгојловић рођен 1946. године
- Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Рајко Весић рођен 1950. године
- Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Славојка Марковић рођена 1946. године
- Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Славица Болобан рођена 1960. године
Распоред сахрана за Уторак 1.8.2023.
- Стара Пазова у 13.00. часова Мартин Фолћан рођен 1947. године
- Стара Пазова у 14.00. часова Загорка Вудраг рођена 1946. године
ЧИСТОЋА
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ
ЗЕЛЕНИЛО
За уређенији животни простор !
Већ 57 година чувамо животну средину !
ПИЈАЦЕ
ПАРКИНГ
ЈКП "Чистоћа" ВАС ПИТА