Slide Background
РЕЦИКЛИРАЈМО ЗАЈЕДНО

ЖУТИ контејнер ПЕТ амбалажа
ПЛАВИ контејнер ПАПИР
ЦРВЕНИ контејнер СТАКЛО

Slide Background
ОЧУВАЊЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ НА ПРВОМ МЕСТУ

Изаберите електронски рачун и заједно сачувајмо животну средину

Slide Background
РАСПОРЕД САХРАНА

Свакодневно се информишите о распореду сахрана на територији општине Стара Пазова

Slide Background
ПРИЈАВИ НЕИСПРАВНУ УЛИЧНУ РАСВЕТУ

Попуњавањем формулара брзо и лако пријавите неисправну уличну расвету

Slide Background
ПРИЈАВИ РУПУ НА ПУТУ

Попуњавањем формулара брзо и лако пријавите рупу на путу

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Распоред сахрана

Распоред сахрана за Среду 17.4.2024.
  • Војка у 13.00 часова - Душанка Радичанин рођена 1946. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Миломир Лаковић рођен 1951. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Десанка Ристић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Уторак 16.4.2024.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Војка Андрић рођена 1947. године

Распоред сахрана за Понедељак 15.4.2024.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Неђељко Мимић рођен 1933. године

Распоред сахрана за Суботу 13.4.2024.
  • Белегиш  у 12.30 часова – Ружица Рашић рођена 1941. године
  • Крњешевци у 13.00 часова – Петар Поповић рођен 1960. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 12.00 часова - Милош Војновић рођен 1953. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Предраг Шуша рођен 1974. године

Распоред сахрана за Петак 12.4.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Дотлић рођен 1976. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Мирјана Љујић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Четвртак 11.4.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Петар Милановић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Зорка Алексић рођена 1932. године

Распоред сахрана за Среду 10.4.2024.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Милованка Радић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Уторак 9.4.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Марко Бјелобрк рођен 1990. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Виера Чолић рођена 1955. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Милена Борчић рођена 1940.године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Душан Вујичић рођен 1953. године

Распоред сахрана за Понедељак 8.4.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Миладин Цветић рођен 1958. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Жарко Чича рођен 1982. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Нада Прерадовић рођена 1934. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Слађана Радојевић рођена 1965. године

Распоред сахрана за Суботу 6.4.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мартин Кочиш рођен 1939. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Гордана Барјактаревић рођена 1953. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Лепосава Дудић рођена 1929. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Ковиљка Мандић рођена 1949. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Јека Травица рођена 1935. године

Распоред сахрана за Петак 5.4.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Марија Столић рођена 1934. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Драгољуб Станковић рођен 1935. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Божидар Огаревић рођен 1937. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Мирјана Денић рођена 1954. године

Распоред сахрана за Четвртак 4.4.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Милка Лукић рођена 1942. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Ева Шарчевић рођена 1961. године

Распоред сахрана за Среду 3.4.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Радојка Готовац рођена 1957. године

Распоред сахрана за Уторак 2.4.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Вицијан рођена 1953. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Златко Крупински рођен 1972. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Светислав Ковачевић рођен 1944. године
  • Војка у 13.00 часова - Љиљана Радојчић рођена 1958. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Илија Ђокић рођен 1960. године

Распоред сахрана за Понедељак 1.4.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Васо Јововић рођен 1941. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Мила Кукурузовић рођена 1939. године

Распоред сахрана за Суботу 30.3.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Слободан Јовановић рођен 1946. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Линда Хогенберг рођена 1969. године
  • Војка у 13.00 часова - Боса Скопљак рођена 1945. године

Распоред сахрана за Петак 29.3.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Саша Урбан рођен 1971. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Сребра Миливојевић рођена 1966. године

Распоред сахрана за Четвртак 28.3.2024.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Среду 27.3.2024.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Уторак 26.3.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Љубица Јовановић рођена 1958. године

Распоред сахрана за Понедељак 25.3.2024.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Бехија Клаћик рођена 1958. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Драгица Шушњар рођена 1932. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Томаш Мајорски рођен 1938. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Бранка Диклић рођена 1960. године
  • Војка у 13.00 часова - Гордана Драгићевић рођена 1963. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Јелена Мијатовић рођена 1930. године

Распоред сахрана за Суботу 23.3.2024.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Петак 22.3.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Дорис Балеј рођена 2010. године
  • Војка у 13.00 часова - Драгутин Нинковић рођен 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 21.3.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Владимир Живковић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Стипо Самарђић рођен 1962. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Анка Кретић рођена 1944. године

Распоред сахрана за Среду 20.3.2024.
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Евгениј Макеев рођен 1941. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Матија Мелезовић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Светко Мршић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Уторак 19.3.2024.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 18.3.2024.
  • Белегиш  у 13.00 часова – Милан Девић рођен 1946. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ружица Комазец рођена 1936. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Драгица Накарадић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Суботу 16.3.2024.
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Слободан Стојковић рођен 1948. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Стана Радаковић рођена 1955. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Никола Ковачевић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 11.00 часова - Драгиња Крунић рођена 1985. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Милица Костовић рођена 1941. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Вера Митић рођена 1953. године
  • Стара Пазова у 14.30 часова - Павел Тиринда рођен 1956. године

Распоред сахрана за Петак 15.3.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Перица Јовановић рођен 1968. године
  • Војка у 13.00 часова - Јованка Чикљанић рођена 1944. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Цвијета Шкорић

Распоред сахрана за Четвртак 14.3.2024.
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Милена Боровница рођена 1958. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Душанка Ковачић рођена 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Бранка Мартић рођена 1950. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Иван Јовановић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Среду 13.3.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Биљана Ненадић рођена 1962. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Петар Грудић рођен 1940. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Милена Бајић рођена 1951. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Биљана Симић рођена 1963. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Дара Драгаш рођена 1957. године

Распоред сахрана за Уторак 12.3.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Дара Веселиновић рођена 1957. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Новица Ковачевић рођен 1938. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Ана Рујак рођена 1952. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Сава Долинић рођен 1928. године

Распоред сахрана за Понедељак 11.3.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Мијат Шкорић рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Милоје Здравковић рођен 1936. године
  • Војка у 13.00 часова - Драган Инђић рођен 1959. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Павле Трпков рођен 1947. године

Распоред сахрана за Суботу 9.3.2024.
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Марко Вишњић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Петак 8.3.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Драган Шарац рођен 1958. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Петар Вучковић рођен 1933. године
  • Војка у 13.00 часова - Перица Рашић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Четвртак 7.3.2024.
  • Сурдук у 13.00 часова – Ђорђе Јанчић рођен 1956. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Верка Ранђеловић рођена 1939. године

Распоред сахрана за Среду 6.3.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Раде Травица рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Сава Матић рођен 1930. године

Распоред сахрана за Уторак 5.3.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Јово Агић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Круна Јарић рођена 1942. године

Распоред сахрана за Понедељак 4.3.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мирко Буљевић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Суботу 2.3.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Јован Таталовић рођен 1933. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Жарко Стопа рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Милосавка Бакиш рођена 1937. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мариа Фабри рођена 1963. године

Распоред сахрана за Петак 1.3.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Јања Предојевић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Марија Станковић рођена 1952. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Бошко Дубајић рођен 1942. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Кадлечик рођена 1946. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Јелица Илић рођена 1929. године

Распоред сахрана за Четвртак 29.2.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Станиславка Аксић рођена 1944. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Слободанка Булатовић рођена 1953. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Љиљана Јовановић рођена 1952. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Дара Растовац рођена 1949. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Иванка Антић рођена 1941. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ката Тот рођена 1941. године

Распоред сахрана за Среду 28.2.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Душан Калинић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Коса Никитовић рођена 1937. године

Распоред сахрана за Уторак 27.2.2024.
  • Голубинци  у 13.00 часова – Смиља Петриновић рођена 1943. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Гордана Јовановић рођена 1957. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Миодраг Зорић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Војислав Варница рођен 1946. године

Распоред сахрана за Понедељак 26.2.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Неђељка Драгосављевић рођена 1930. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Слађана Дамјановић рођена 1962. године

Распоред сахрана за Недељу 25.2.2024.
  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Биљана Дамјаноски рођена 1965. године

Распоред сахрана за Суботу 24.2.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Александра Дојчин рођена 1978. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Никола Граховац рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Драгица Кусовац рођена 1969. године
  • Сурдук у 14.00 часова – Јованка Миљуш рођена 1938. године

Распоред сахрана за Петак 23.2.2024.
  • Белегиш  у 14.00 часова – Срета Лончар рођен 1946. године
  • Крњешевци у 12.30 часова – Олгица Вујчић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Четвртак 22.2.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Милош Петровић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Доста Поповић рођена 1949. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Радмила Миљевић рођена 1972. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Ранко Шодић рођен 1939. године
  • Белегиш  у 12.00 часова – Зорица Јовановић рођена 1955. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Блаженка Јефтић рођена 1935. године
  • Војка у 13.00 часова - Ђуро Вукша рођен 1972. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Златко Мрђић рођен 1956. године
  • Крњешевци у 14.00 часова – Видосава Трифуновић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Среду 21.2.2024.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Дарко Јовановић рођен 1980. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Никола Раконић рођен 1949. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Миле Керкез рођен 1954. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Перица Башкот рођен 1968. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Никола Малетић рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Емилија Дебић рођена 1934. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 13.00 часова – Милан Шуша рођен 1985. године

Распоред сахрана за Уторак 20.2.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Милош Видаковић рођен 1957. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Зарије Арсенијевић рођен 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Сузана Ранђеловић рођена 1963. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Божидар Тркуља рођен 1963. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Орловић рођен 1953. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Наталија Мамузић рођена 1932. године

Распоред сахрана за Понедељак 19.2.2024.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Јан Варењи рођен 1963. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Павел Туран рођен 1936. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Борка Каравла рођена 1941. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Драгица Зрнић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Суботу 17.2.2024.
  • Војка у 13.00 часова - Мирослав Инђић рођен 1948. године

Распоред сахрана за Петак 16.2.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Шимо Чипкар рођен 1946. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Нада Јовановић рођена 1960. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ружица Ђурђевић рођена 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 15.2.2024.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Среду 14.2.2024.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Неђељко Курја рођен 1933. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мартин Бако рођен 1941. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Илија Вукелић рођен 1950. године
  • Војка у 13.00 часова - Дејан Рагастовац рођен 1943. године

Распоред сахрана за Уторак 13.2.2024.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Марко Першић рођен 1957. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Бако рођена 1944. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Јован Нешковић рођен 1963. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марко Кнежевић рођен 1937. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Владимир Радуловић рођен 1940. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Ђорђе Кокар рођен 1958. године

Распоред сахрана за Понедељак 12.2.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Богдан Јовановић рођен 1946. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Иван Жарковић рођенаа 1935. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Божа Јовановић рођен 1939. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Милош Кнежевић рођен 1944. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Стево Савић рођен 1941. године

Распоред сахрана за Суботу 10.2.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Василије Данчуо рођен 1933. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Јованка Сечански рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Марија Жутић рођена 1939. године

Распоред сахрана за Петак 9.2.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Марчок рођена 1942. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Вујо Тубин рођен 1956. године

Распоред сахрана за Четвртак 8.2.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Дане Зец рођен 1939. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Радмила Шљивар рођена 1955. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ђурађ Лукешевић рођен 1941. године

Распоред сахрана за Среду 7.2.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Љубица Јовановић рођена 1951. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Стево Перић рођен 1945. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Зорка Костић рођена 1939. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Саша Панић рођен 1967. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Драгана Ковачевић рођена 1968. године

Распоред сахрана за Уторак 6.2.2024.
  • Белегиш  у 13.00 часова – Миленко Костић рођен 1950. године
  • Белегиш  у 14.30 часова – Драган Драгојевић рођен 1971. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Стојан Бојановић рођен 1943. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Милан Драгичевић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Понедељак 5.2.2024.
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Боривоје Митровић рођен 1943. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Немања Косорић рођен 1983. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Зузана Мајорски рођена 1962. године

Распоред сахрана за Суботу 3.2.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Радован Миросављевић рођен 1949. године

Распоред сахрана за Петак 2.2.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Аница Маричић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Четвртак 1.2.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Миле Јовановић рођен 1947. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Дамјановић рођен 1949. године

Распоред сахрана за Среду 31.1.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Васиљка Шестовић рођена 1951. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Марија Дробњак рођена 1930. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Олгица Чојдер рођена 1959. године

Распоред сахрана за Уторак 30.1.2024.
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Миодраг Совиљ рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Слободанка Вигњевић рођена 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Миро Барнак рођен 1966. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Јано Бон рођен 1937. године

Распоред сахрана за Понедељак 29.1.2024.
  • Крњешевци у 12.30 часова – Јованка Николић рођена 1948. године
  • Нови Бановци у 12.00 часова – Мира Сузић рођена 1951. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Никола Балатинац рођен 1949. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Љиљана Боровац рођена 1948. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Ранка Панић рођена 1932. године

Распоред сахрана за Суботу 27.1.2024.
  • Сурдук у 12.30 часова – Небојша Томашевић рођен 1936. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Миленко Ђуровић рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Драгица Поповић рођена 1956. године

Распоред сахрана за Петак 26.1.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Слободан Васиљевић рођен 1949. године
  • Војка у 12.30 часова - Стеван Попов рођен 1956. године

Распоред сахрана за Четвртак 25.1.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милева Кричковић рођена 1937. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Игор Слепчевић рођен 1976. године
  • Голубинци  у 12.30 часова – Зорка Перлић рођена 1947. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Слободан Милијашевић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Среду 24.1.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Снежана Стришко рођена 1990. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Небојша Окулић рођен 1973. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Бранка Миловановић рођена 1934. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Недељко Дрекић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Уторак 23.1.2024.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 22.1.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ружа Сретин рођена 1949. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Момчило Стевановић рођен 1956. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Весна Секуловић рођена 1962. године

Распоред сахрана за Недељу 21.1.2024.
  • Голубинци  у 13.00 часова – Милан Мириловић рођен 1959. године

Распоред сахрана за Суботу 20.1.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Милан Жутић рођен 1938. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Даринка Самац рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Савић рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Живко Орловић рођен 1935. године
  • Војка у 13.00 часова - Србица Мариановић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Петак 19.1.2024.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Ана Шлајмер рођена 1941. године

Распоред сахрана за Четвртак 18.1.2024.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Мирослав Ђерић рођен 1967. године
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Деан Радић рођен 1975. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ранко Кљаић рођен 1933. године

Распоред сахрана за Среду 17.1.2024.
  • Голубинци  у 13.00 часова – Павле Борчић рођен 1950. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Сава Ерцег рођена 1948. године

Распоред сахрана за Уторак 16.1.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Милан Лукић рођен 1969. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Сока Паско рођена 1934. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Даница Перовић рођена 1931. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Мирјана Ђукић рођена 1951. године

Распоред сахрана за Понедељак 15.1.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мирјана Кузмановић рођена 1955. године
  • Војка у 13.00 часова - Владимир Симић рођен 1954. године

Распоред сахрана за Суботу 13.1.2024.
  • Голубинци  у 13.00 часова – Сава Бељин рођен 1950. године

Распоред сахрана за Петак 12.1.2024.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Јаворка Златановић рођена 1942. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Дајана Јовишић рођена 2001. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Косана Ђикић рођена 1937. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Бранка Николић рођена 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 11.1.2024.
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Братић рођен 1949. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Ђорђе Галечић рођен 1940. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Милован Вучетић рођен 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Младинко Јовичић рођен 1938. године

Распоред сахрана за Среду 10.1.2024.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Славко Воркапић рођен 1945. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Неђо Радишић рођен 1940. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Томислав Билић рођен 1964. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Милица Милаш рођена 1930. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Селомир Никитовић рођен 1954. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Марица Суботић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Уторак 9.1.2024.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Алина Јанина Нађ рођена 1939. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Марија Вареца рођена 1946. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Драган Маглов рођен 1971. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Недељка Миџић рођена 1931. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Јован Милошевић рођен 1955. године

Распоред сахрана за Понедељак 8.1.2024.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Никола Королија рођен 1954. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Сава Баљак рођена 1924. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Вида Ивановић рођена 1944. године

Распоред сахрана за Суботу 6.1.2024.
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.00 часова – Сава Савић рођена 1958. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Станија Ристић рођена 1939. године

Распоред сахрана за Петак 5.1.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Петар Познан рођен 1950. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Лука Ђурковић рођен 1952. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Рада Николић рођен 1956. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Здравко Војводић рођен 1959. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Јула Радојчић рођена 1944. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Анка Котоленко рођена 1947. године

Распоред сахрана за Четвртак 4.1.2024.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Мирјана Дујковић рођена 1949. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Грозда Савић рођена 1934. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Добривоје Трајковић рођен 1955. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Петар Ковачевић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Јован Грујин рођен 1959. године

Распоред сахрана за Среду 3.1.2024.
  • Сурдук у 12.30 часова – Мирољуб Степановић рођен 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Софија Вукелић рођена 1932. године

Распоред сахрана за Уторак 2.1.2024.
  • Белегиш  у 12.30 часова – Бранко Млађеновић рођен 1960. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Душан Кушић рођен 1971. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Стана Батак рођена 1935. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Ратко Першић рођен 1938. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Драгица Грозница рођена 1935. године

Распоред сахрана за Суботу 30.12.2023.
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Иле Вуковић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Петак 29.12.2023.
  • Сурдук у 12.30 часова – Марија Тунић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Весна Завођа рођена 1959. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Бошко Максимовић рођен 1975. године

Распоред сахрана за Четвртак 28.12.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Неђо Ристовић рођен 1935. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Гроздимир Јовановић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Љубица Саватић рођена 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Десанка Драганић рођена 1940. године

Распоред сахрана за Среду 27.12.2023.
  • Белегиш  у 12.30 часова – Мирољуб Ивковић рођен 1957. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Стојанка Пргомеља рођена 1953. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Јован Суботић рођен 1970. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Владимир Јечмен рођен 1935. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Драгиња Јањић рођена 1964. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Станица Сарајлија рођена 1935. године

Распоред сахрана за Уторак 26.12.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Анђелка Демак рођена 1946. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Драгица Туран рођена 1946. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Дмитар Вуковић рођен 1939. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Драган Мамузић рођен 1966. године

Распоред сахрана за Понедељак 25.12.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Радосава Вејновић рођена 1936. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Гордан Симикић рођен 1975. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Ђуро Шпановић рођен 1936. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Ружица Королија рођена 1947. године

Распоред сахрана за Суботу 23.12.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Даринка Кнез рођена 1941. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Нинослав Васић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Цвеја Јовановић рођен 1954. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Небојша Николић рођен 1968. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Мирјана Јовановић рођена 1969. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Мирјана Вукобратовић рођена 1941. године

Распоред сахрана за Петак 22.12.2023.
  • Голубинци  у 12.00 часова – Миливој Јефтић рођен 1935. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Марко Зорић рођен 1930. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Жикица Дражета рођен 1952. године
  • Војка у 12.30 часова - Јока Милинковић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Четвртак 21.12.2023.
  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Перса Савић рођена 1945. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.00 часова – Даница Зорић рођена 1950. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Синиша Попов рођен 1962. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Мартин Стришко рођен 1935. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Лучић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Среду 20.12.2023.
  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Љиљана Сасин рођена 1952. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Балаж рођена 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Марко Веселиновић рођен 1944. године

Распоред сахрана за Уторак 19.12.2023.
  • Голубинци  у 13.00 часова – Андрија Докоза рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мирко Ивић рођен 1950. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Марко Веселиновић рођен 1944. године

Распоред сахрана за Понедељак 18.12.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Босиљка Чавић рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Илија Вуковић рођен 1932. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мирјана Милановић рођена 1952. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Нада Рапајић рођена 1950. године

Распоред сахрана за Суботу 16.12.2023.
  • Голубинци  у 14.00 часова – Милева Ивековић рођена 1947. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Јанко Књиса рођен 1945. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Душан Бандин рођен 1982. године
  • Војка у 13.00 часова - Радица Ђорђевић рођена 1953. године

Распоред сахрана за Петак 15.12.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Сергије Веселиновић рођен 1930. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Илинка Грујић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Момчило Пантовић рођен 1935. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Милена Војновић рођена 1964. године
  • Војка у 14.00 часова - Љиљана Абаџија рођена 1939. године

Распоред сахрана за Четвртак 14.12.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Мирослав Дубаић рођен 1951. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Милева Ранисављевић рођена 1949. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Миленко Јанковић рођен 1939. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Петар Белић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Душан Дујић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Среду 13.12.2023.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Јеленка Петковић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Уторак 12.12.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Павел Туран рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Драган Јовишић рођен 1944. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Угарковић рођена 1936. године

Распоред сахрана за Понедељак 11.12.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Јања Мандић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Суботу 9.12.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Слободан Машић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Петак 8.12.2023.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Станимир Петровић рођен 1944. године

Распоред сахрана за Четвртак 7.12.2023.
  • Војка у 13.00 часова - Никола Ћурчин рођен 1941. године

Распоред сахрана за Среду 6.12.2023.
  • Војка у 13.00 часова - Стана Николаш рођена 1940. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Миша Икер рођен 1948. године

Распоред сахрана за Уторак 5.12.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Вучица Милошевић рођена 1934. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Дара Ушљебрка рођена 1942. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Милован Мрђа рођен 1940. године

Распоред сахрана за Понедељак 4.12.2023.
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Миленко Богичевић рођен 1953. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Цвјета Папић рођена 1954. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Даница Јакшић рођена 1935. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Јула Боћанин рођена 1949. године
  • Крњешевци у 14.00. часова - Живан Белић рођен 1939. године

Распоред сахрана за Суботу 2.12.2023.
  • Белегиш  у 12.00 часова – Ђорђо Томић рођен 1948. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Синиша Шанулић рођен 1965. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Драган Грабовица рођен 1968. године

Распоред сахрана за Петак 1.12.2023.
  • Белегиш  у 13.00 часова – Перица Милиновић рођен 1960. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Злата Першић рођена 1953. године

Распоред сахрана за Четвртак 30.11.2023.
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Кева Бошковић рођена 1944. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Славко Полић рођен 1938. године

Распоред сахрана за Среду 29.11.2023.
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Зиба Дедић рођена 1960. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Бранко Тишма рођен 1948. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Никола Девић рођен 1958. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Анна Маринковић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Уторак 28.11.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Јосип Двокоза рођен 1942. године
  • Белегиш  у 14.30 часова – Живан Девић рођен 1951. године

Распоред сахрана за Понедељак 27.11.2023.
  • Стара Пазова у 12.00 часова - Станко Мишчевић рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Радован Петровић рођен 1955. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Јеремић рођена 1942. године
  • Војка у 13.00 часова - Вера Кузмановић рођена 1938. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Слободан Бељић рођен 1943. године

Распоред сахрана за Суботу 25.11.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Радмила Сандић рођена 1956. године
  • Нови Бановци у 14.30 часова – Душанка Косановић рођена 1939. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Живан Пекић рођен 1943. године

Распоред сахрана за Петак 24.11.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мартин Тот рођен 1956. године

Распоред сахрана за Четвртак 23.11.2023.
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Ђорђе Шуша рођен 1935. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Милица Добрић Зеленовић рођена 1949. године
  • Војка у 13.00 часова - Љубомир Абаџија рођен 1931. године

Распоред сахрана за Среду 22.11.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Раде Нинковић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Душко Шћекић рођен 1966. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Мира Крнета рођена 1962. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Стана Арсић рођена 1935. године

Распоред сахрана за Уторак 21.11.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Шпиро Манојловић рођен 1924. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Мирослава Галечић рођена 1946. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Петар Тепшић рођен 1929. године

Распоред сахрана за Понедељак 20.11.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Цвијан Блажић рођен 1962. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Ненад Раилић рођен 1966. године
  • Војка у 12.30 часова - Небојша Илијин рођен 1943. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Саво Дејановић рођен 1936. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Јан Микљан рођен 1941. године

Распоред сахрана за Недељу 19.11.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Јано Филип рођен 1934. године

Распоред сахрана за Суботу 18.11.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Ђорђе Пантелић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Петак 17.11.2023.
  • Стари Бановци  ново гробље у 13.00 часова – Слободан Станковић рођен 1943. године

Распоред сахрана за Четвртак 16.11.2023.
  • Белегиш  у 14.00 часова – Петар Јовановић рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Душанка Мирковић рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Душан Љубојевић рођен 1985. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Милош Миљевић рођен 1968. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Славко Милитар рођен 1953. године

Распоред сахрана за Среду 15.11.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мишо Ђармоцки рођен 1931. године
  • Војка у 14.00 часова - Стоја Шурлан рођена 1938. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Љиљана Радаковић рођена 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Јела Вуковић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Милосав Видовић рођен 1953. године

Распоред сахрана за Уторак 14.11.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Анка Маринковић рођена 1945. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Марина Перовић рођена 1973. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Радоје Кандић рођен 1958. године

Распоред сахрана за Понедељак 13.11.2023.
  • Голубинци  у 14.00 часова – Ђура Самарџија рођен 1966. године
  • Војка у 14.00 часова - Бранислав Мишковић рођена 1941. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мирослав Махо рођен 1953. године

Распоред сахрана за Суботу 11.11.2023.
  • Белегиш  у 13.00 часова – Живка Гапонов рођена 1943. године

Распоред сахрана за Петак 10.11.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Невенка Стамболија рођена 1946. године

Распоред сахрана за Четвртак 9.11.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Жарко Николић рођен 1961. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Јовановић рођен 1954. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Александар Шилер рођен 1934. године

Распоред сахрана за Среду 8.11.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Милисав Перо рођен 1955. године

Распоред сахрана за Уторак 7.11.2023.
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Ненад Вучић рођен 1968. године
 
Распоред сахрана за Понедељак 6.11.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Жаклина Томичић рођена 1976. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Бошко Кретић рођена 1966. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Дара Шиљеговић рођена 1957. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Љубица Добрић рођена 1935. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мира Клашња рођена 1953. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Мариа Губечка рођена 1949. године

Распоред сахрана за Суботу 4.11.2023.
  • Војка у 14.00 часова - Љубица Гаћеша рођена 1949. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Мира Заставниковић рођена 1952. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Рајко Опачић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Петак 3.11.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Новак рођен 1955. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Јованка Вујатовић рођена 1935. године
  • Војка у 12.30 часова - Мирјана Грујић рођена 1937. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Мара Фарага рођена 1946. године

Распоред сахрана за Четвртак 2.11.2023.
  • Војка у 13.00 часова - Ђорђе Новаков рођен 1956. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Никола Хрњак рођен 1946. године

Распоред сахрана за Среду 1.11.2023.
  • Војка у 14.00 часова - Коса Крауссе рођена 1947. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Славко Вујић рођен 1962. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Илија Радиновић рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Радоје Тодоровић рођен 1960. године

Распоред сахрана за Уторак 31.10.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 30.10.2023.
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Милица Леснар рођена 1949. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Мирко Ђукић рођен 1948. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Гордана Стојисављевић рођена 1958. године

Распоред сахрана за Суботу 28.10.2023.
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Перо Момчиловић рођен 1952. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Божидар Милетић рођен 1955. године

Распоред сахрана за Петак 27.10.2023.
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Радмила Николић рођена 1936. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Мира Пешут рођена 1955. године

Распоред сахрана за Четвртак 26.10.2023.
  • Нова Пазова старо гробље у 12.00 часова - Зоран Допша рођен 1964. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Мирко Перенчевић рођен 1950. године
  • Белегиш  у 11.30 часова – Милорад Минић рођен 1947. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Борислава Рихтер-Пајчин рођена 1935. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Марија Јовановић рођена 1973. године

Распоред сахрана за Среду 25.10.2023.
  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Валентина Мрђић рођена 1976. године
  • Војка у 14.00 часова - Даница Богдановић рођена 1945. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Ангелина Мутвић рођена 1959. године
  • Сурдук у 12.30 часова – Душан Хрстић рођен 1937. године

Распоред сахрана за Уторак 24.10.2023.
  • Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Миливој Грујин рођен 1943. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мирослав Урбан рођен 1949. године

Распоред сахрана за Понедељак 23.10.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Растислав Золњан рођен 1957. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Мица Балиновић рођена 1951. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Момчило Дугачки рођен 1955. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Миленко Вујасин рођен 1963. године
  • Војка у 13.00 часова - Верица Чортановачки рођена 1937. године

Распоред сахрана за Суботу 21.10.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ђуђа Ђорђевић рођена 1974. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Томаш Сламај рођен 1937. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Стана Јовић рођена 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Драган Адамовић рођен 1941. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Љубомир Авакумовић рођен 1941. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Душанка Турудија рођена 1937. године

Распоред сахрана за Петак 20.10.2023.
  • Сурдук у 14.00 часова – Живка Михаљевић рођена 1959. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Недељко Перлић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Четвртак 19.10.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Светомир Шобић рођен 1947. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Љубица Божић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Среду 18.10.2023.
  • Голубинци  у 14.00 часова – Драгољуб Николић рођен 1955. године,
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Живко Рашковић рођен 1938. године

Распоред сахрана за Уторак 17.10.2023.
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Анђелка Савић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Понедељак 16.10.2023.
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Илија Драгић рођен 1946. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Милена Нонковић рођена 1950. године
  • Голубинци  у 12.30 часова – Миља Штрбац рођена 1943. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Снежана Зорић рођена 1979. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мара Чмелик рођена 1944. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Цвијета Станковић рођена 1945. године

Распоред сахрана за Суботу 14.10.2023.
  • Нова Пазова старо гробље у 12.30 часова - Милан Комазец рођен 1946. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Јово Пртина рођен 1947. године
Распоред сахрана за Петак 13.10.2023.
  • НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Четвртак 12.10.2023.
  • НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Среду 11.10.2023.
  • Сурдук у 13.00 часова – Небојша Крстић рођен 1964. године
Распоред сахрана за Уторак 10.10.2023.
  • Голубинци  у 14.00 часова – Душан Косановић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Анђа Бабић рођена 1947. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Раде Мишковић рођен 1950. године
Распоред сахрана за Понедељак 9.10.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Љубомир Гарић рођен 1938. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Славица Стојковић рођена 1965. године
  • Крњешевци у 13.00. часова - Анђелко Марковић рођен 1961. године
Распоред сахрана за Суботу 7.10.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Андрија Гедељовски рођен 1942. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова - Ненад Ћирковић рођен 1965. године
Распоред сахрана за Петак 6.10.2023.
  • НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Четвртак 5.10.2023.
  • Нова Пазова старо гробље у 12.30 часова - Ивка Томасини рођена 1942. године
  • Војка у 13.00 часова - Драгиња Ковачевић рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Љуба Остојић рођена 1934. године
Распоред сахрана за Среду 4.10.2023.
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Марија Павичић рођена 1935. године
  • Стари Бановци ново гробље у 14.30 часова - Ласло Чаки рођен 1953. године

Распоред сахрана за Уторак 3.10.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Александра Иванић рођена 1938. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Јано Шаркези рођен 1936. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Петроније Масал рођен 1947. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова - Недељка Маљковић рођена 1941. године

Распоред сахрана за Понедељак 2.10.2023.
  • Војка у 13.00 часова - Миланка Чобановић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Суботу 30.9.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ана Балаж рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Станко Дивјакиња рођен 1933. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова - Даница Симић рођена 1950. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Вида Дошен рођена 1933. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Марија Јовановић рођена 1952. године

Распоред сахрана за Петак 29.9.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 28.9.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ђуро Дрча рођен 1970. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Мирко Малетић рођен 1939. године

Распоред сахрана за Среду 27.9.2023.
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Ђука Мунђа рођена 1950. године

Распоред сахрана за Уторак 26.9.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Даница Ивановић рођена 1947. године

Распоред сахрана за Понедељак 25.9.2023.
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова - Чедо Јањић рођен 1938. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова - Надежда Цветковић рођена 1937. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова - Зоранка Кнежевић рођена 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Антон Јурић рођен 1942. године

Распоред сахрана за Суботу 23.9.2023.
  • Војка у 14.00 часова - Драган Ердељанин рођен 1946. године
  • Крњешевци у 13.00. часова - Јован Лазић рођен 1961. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Госпава Томић рођена 1950. године

Распоред сахрана за Петак 22.9.2023.
  • Голубинци  у 15.00 часова – Петар Гашпаровић рођен 1942. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова - Небојша Бобоцки рођен 1949. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Љубица Јузбашић рођена 1933. године
Распоред сахрана за Четвртак 21.9.2023.
  • Белегиш  у 14.00 часова – Нада Вукоман рођена 1942. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Спаса Ивановић рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Ержа Бако рођена 1942. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Ката Медвеђ рођена 1942. године
  • Војка у 13.00 часова - Љуба Перић рођена 1949. године
Распоред сахрана за Среду 20.9.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 12.30 часова – Љубиша Пауновић рођен 1976. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Мирослав Бероња рођен 1964. године
  • Нова Пазова ново гробље у 15.00 часова – Славко Тривић рођен 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Драгиша Равилић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Уторак 19.9.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 18.9.2023.
  • Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова - Цвијета Гаврић  рођена 1935. године
  • Војка у 12.30 часова - Вера Топић рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Беба Мишчевић рођена 1966. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова - Павел Домоњи рођен 1951. године
  • Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова - Радојка Момић рођена 1938. године
Распоред сахрана за Недељу 17.9.2023.
  • Белегиш у 13.00 часова - Душан Радаковић  рођен 1937. године
Распоред сахрана за Суботу 16.9.2023.
  • Нова Пазова  старо гробље у 12.00 часова - Драгица Савић  рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 14.30 часова – Дара Вујновић рођена 1948. године
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Анђелко Стојић рођен 1947. године
  • Војка у 14.00 часова – Синиша Кочијашевић рођен 1947. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова - Јанко Домоњи рођен 1960. године
Распоред сахрана за Петак 15.9.2023.
  • НЕМА САХРАНА
Распоред сахрана за Четвртак 14.9.2023.
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова - Раде Лакић  рођен 1947. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Душан Ајдуковић рођен 1947. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова – Томислав Ђукић рођен 1950. године
  • Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Александар Вечеринац рођен 2016. године
Распоред сахрана за Среду 13.9.2023.
  • Нова Пазова у 13.00 часова – Манда Продановић рођена 1935. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Госпа Божић рођена 1944. године
  • Сурдук у 14.00 часова – Здравка Остојић рођена 1937. године
Распоред сахрана за Уторак 12.9.2023.
  • Белегиш у 13.00 часова – Јорданка Савин рођена 1950. године
  • Стара Пазова  у 13.00 часова – Полиовка Томаш рођена 1954. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова – Зорка Вучетић рођена 1930. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ана Рукавина рођена 1939. године

Распоред сахрана за Понедељак 11.9.2023.
  • Војка у 13.00 часова – Илија Бојић рођен 1954. године
  • Стара Пазова  у 13.00 часова – Даница Николић рођена 1930. године
  • Нова Пазова у 13.00 часова – Жељко Микић рођен 1969. године
  • Нова Пазова у 14.00 часова – Анђелка Пашић рођена 1956. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Меланија Јоцић рођена 1936. године

Распоред сахрана за Суботу 9.9.2023.
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Нада Стојановић рођена 1939. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Љубица Малетик рођена 1928. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Стоја Петрић рођена 1951. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Зузана Шишка рођена 1936. године

Распоред сахрана за Петак 8.9.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 7.9.2023.
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Марија Књиса рођена 1938. године
  • Стара Пазова  у 14.00 часова – Михал Тилка рођен 1953. године
  • Војка у 13.00 часова – Милорад Вујновић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Среду 6.9.2023.
  • Сурдук у 13.00 часова – Нада Лукић, рођена 1941. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Жељко Мишчевић рођен 1950. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Душан Тодоровић рођен 1957. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Велибор Лазић рођен 1979. године

Распоред сахрана за Уторак 5.9.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 4.9.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Игор Врањеш, рођен 1978. године
  • Нова Пазова старо гробље у  14.00 часова –  Ђука Предојевић рођена 1935. године

Распоред сахрана за Суботу 2.9.2023.
  • Нови Бановци у 12.30. часова Живорад Марковић рођен 1956. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Радојка Јелисавац рођена 1937. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.30. часова Добрила Ђорем рођена 1945. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Божидар Тошковић рођен 1953. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Слободан Ђорђевић рођен 1943. године
  • Белегиш у 12.30. часова Драган Велковски рођен 1945. године

Распоред сахрана за Петак 1.9.2023.
  • Стара Пазова у 13.00. часова Јован Милановић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Четвртак 31.8.2023.
  • Војка у 13.00. часова Богдан Пешут рођен 1948. године
  • Сурдук у 13.00 часова Милина Јајић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Среду 30.8.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Уторак 29.8.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Добринка Томић рођена 1931. године
  • Стара Пазова у 12.00. часова Михал Чапо рођен 1934. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Златко Шипицки рођен 1972. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Зузана Фабри рођена 1931. године

Распоред сахрана за Понедељак 28.8.2023.
  • Стара Пазова у 14.00. часова Мара Заборски рођена 1941. године
  • Стара Пазова у 15.00. часова Бранислав Радојчић рођен 1961. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Бранко Илић рођен 1949. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Стеван Бижић рођен 1953. године

Распоред сахрана за Суботу 26.8.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Милош Миличић рођен 1989. године
  • Крњешевци у 13.00. часова Милош Милосављевић рођен 1971. године
  • Голубинци у 15.00 часова Душанка Горања рођена 1951. године

Распоред сахрана за Петак 25.8.2023.
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Зоран Хрибљан  рођен 1968. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.00. часова Петар Марјановић рођен 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 24.8.2023.
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Сока Рајшић рођена 1938. године
  • Крњешевци у 12.00. часова Лепосава Димић рођена 1954. године
  • Голубинци у 12.30 часова Јасмина Јовановић рођена 1957. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Жељка Пашко рођена 1971. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Цвета Исајловић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Среду 23.8.2023.
  • Нова Пазова старо гробље у 12.00. часова Светозар Јарић рођен 1939. године
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Милица Секулић рођена 1929. године
  • Војка у 12.30. часова Јања Лакетић рођена 1951. године

Распоред сахрана за Уторак 22.8.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 21.8.2023.
  • Нови Бановци у 12.30. часова Нико Жутомарковић рођен 1947. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.30. часова Драгиња Радиша рођена 1955. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Јока Лазић рођена 1945. године

Распоред сахрана за Суботу 19.8.2023.
  • Нови Бановци у 12.30. часова Јагода Кнез рођена 1970. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Милена Остовић рођена 1938. године
  • Белегиш у 12.30. часова Пејо Крњаић рођен 1948. године

Распоред сахрана за Петак 18.8.2023.
  • Нови Бановци у 12.30. часова Чедомир Матић рођен 1929. године

Распоред сахрана за Четвртак 17.8.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Ненад Лакић рођен 1951. године

Распоред сахрана за Среду 16.8.2023.
  • Стари Бановци старо гробље у 12.30. часова Вера Клашња рођена 1935. године
  • Белегиш у 12.30. часова Сава Мартиновић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Уторак 15.8.2023.
  • Стара Пазова у 13.00. часова Верица Кардашевић рођена 1952. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Грујо Тепавчевић рођен 1937. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Весна Марић рођена 1953. године
  • Крњешевци у 13.00. часова Душан Јовановић рођен 1962. године

Распоред сахрана за Понедељак 14.8.2023.
  • Белегиш у 14.00. часова Мирјана Мириловић рођена 1945. године
  • Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Даница Савић рођена 1939. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Богдана Илић рођена 1941. године

Распоред сахрана за Суботу 12.8.2023.
  • Стара Пазова у 13.00. часова Саша Боровница рођен 1964. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Драгослав Нишевић рођен 1959. године
  • Сурдук у 13.30. часова Јован Пауновић рођен 1959. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Ангелина Торбић рођена 1957. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Милка Пашић рођена 1953. године
  • Војка у 13.00. часова Бранислав Дудић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Петак 11.8.2023.
  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 10.8.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Мирослав Аничић рођен 1974. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Стана Јоцић рођена 1936. године
  • Сурдук у 14.00. часова Стеван Вучковић рођен 1997. године

Распоред сахрана за Среду 9.8.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Боро Секулић рођен 1943. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Невенка Мелајац рођена 1936. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Дејан Јовановић рођен 1973. године
  • Стари Бановци старо гробље у 14.00. часова Сара Антић рођена 1952. године

Распоред сахрана за Уторак 8.8.2023.
  • Стара Пазова у 12.00. часова Јелена Јелка Срећковић рођена 1963. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Јово Зечевић рођен 1939. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Драгица Стојановић рођена 1970. године
  • Војка у 14.00. часова Зорка Кочијашевић рођена 1954. године

Распоред сахрана за Понедељак 7.8.2023.
  • Нови Бановци у 12.30. часова Босиљка Путниковић рођена 1945. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Мариа Ђурчик рођена 1956. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Мирослава Ивковић рођена 1950. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Никола Цимеша рођен 1948. године
  • Нова Пазова старо гробље у 12.00. часова Мирко Међо рођен 1936. године
  • Сурдук у 14.30. часова Станислав Пријић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Суботу 5.8.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 11.00. часова Радосав Микарић рођен 1957. године
  • Голубинци у 12.30 часова Мирослава Забрдац рођена 1928. године
  • Голубинци у 14.00 часова Раук Павле рођен 1940. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Ката Тиодоровић рођена 1943. године
  • Крњешевци у 13.00. часова Милка Станић рођена 1946. године

Распоред сахрана за Петак 4.8.2023.
  • Стара Пазова у 12.00. часова Марија Фелдежди рођена 1938. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Ката Нимет рођена 1934. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Љупко Јовишић рођен 1953. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Даринка Мишић рођена 1946. године

Распоред сахрана за Четвртак 3.8.2023.
  • Војка у 12.30. часова Божана Несторовић рођена 1959. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Краниславка Милошевић рођена 1933. године
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Јованка Пухаловић рођена 1955. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Стјепан Дебић рођен 1933. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Матија Рукавина рођен 1949. године

Распоред сахрана за Среду 2.8.2023.
  • Нова Пазова ново гробље у 11.00. часова Петар Драгојловић рођен 1946. године
  • Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Рајко Весић рођен 1950. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Славојка Марковић рођена 1946. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Славица Болобан рођена 1960. године

Распоред сахрана за Уторак 1.8.2023.
  • Стара Пазова у 13.00. часова Мартин Фолћан рођен 1947. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Загорка Вудраг рођена 1946. године

 

ЧИСТОЋА


ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ

ЗЕЛЕНИЛО

За уређенији животни простор !
Већ 57 година чувамо животну средину !

ПИЈАЦЕ

ПАРКИНГ


ЈКП "Чистоћа" ВАС ПИТА

Да ли разврставате отпад?

ЈАВНЕ НАБАВКЕ


ПРЕУЗМИТЕ АНДРОИД АПЛИКАЦИЈУ

ПРАТИТЕ НАС НА ДРУШТВЕНИМ
МРЕЖАМА
Facebook | Instagram