У току протекле недеље вредни радници радне јединице „Зеленило“ су садили и орезивали дрвеће у Сурдуку, у Голубинцима на гробљу као и на гробљу и у парку и код Дома здравља у Старој Пазови. Facebook Twitter WhatsApp Viber СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ Настављамо садњу сезонског цвећа широм општинеНастављамо са пролећним сређивањем насељаПочело пролећно уређење насељаПочели радови на кошењу травеНастављамо са озелењавањем општине Стара Пазова ПРАТИТЕ НАС НА ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА Facebook | Instagram