Распоред сахрана за Суботу 30.3.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Слободан Јовановић рођен 1946. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Линда Хогенберг рођена 1969. године
  • Војка у 13.00 часова – Боса Скопљак рођена 1945. године

Распоред сахрана за Петак 29.3.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Саша Урбан рођен 1971. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Сребра Миливојевић рођена 1966. године

Распоред сахрана за Четвртак 28.3.2024.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Среду 27.3.2024.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Уторак 26.3.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Љубица Јовановић рођена 1958. године

Распоред сахрана за Понедељак 25.3.2024.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Бехија Клаћик рођена 1958. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Драгица Шушњар рођена 1932. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Томаш Мајорски рођен 1938. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Бранка Диклић рођена 1960. године
  • Војка у 13.00 часова – Гордана Драгићевић рођена 1963. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Јелена Мијатовић рођена 1930. године

Распоред сахрана за Суботу 23.3.2024.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Петак 22.3.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Дорис Балеј рођена 2010. године
  • Војка у 13.00 часова – Драгутин Нинковић рођен 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 21.3.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Владимир Живковић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Стипо Самарђић рођен 1962. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Анка Кретић рођена 1944. године

Распоред сахрана за Среду 20.3.2024.

  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Евгениј Макеев рођен 1941. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Матија Мелезовић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Светко Мршић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Уторак 19.3.2024.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 18.3.2024.

  • Белегиш  у 13.00 часова – Милан Девић рођен 1946. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ружица Комазец рођена 1936. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Драгица Накарадић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Суботу 16.3.2024.

  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Слободан Стојковић рођен 1948. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Стана Радаковић рођена 1955. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Никола Ковачевић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 11.00 часова – Драгиња Крунић рођена 1985. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Милица Костовић рођена 1941. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Вера Митић рођена 1953. године
  • Стара Пазова у 14.30 часова – Павел Тиринда рођен 1956. године

Распоред сахрана за Петак 15.3.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Перица Јовановић рођен 1968. године
  • Војка у 13.00 часова – Јованка Чикљанић рођена 1944. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Цвијета Шкорић

Распоред сахрана за Четвртак 14.3.2024.

  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Милена Боровница рођена 1958. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Душанка Ковачић рођена 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Бранка Мартић рођена 1950. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Иван Јовановић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Среду 13.3.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Биљана Ненадић рођена 1962. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Петар Грудић рођен 1940. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Милена Бајић рођена 1951. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Биљана Симић рођена 1963. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Дара Драгаш рођена 1957. године

Распоред сахрана за Уторак 12.3.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Дара Веселиновић рођена 1957. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Новица Ковачевић рођен 1938. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Ана Рујак рођена 1952. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Сава Долинић рођен 1928. године

Распоред сахрана за Понедељак 11.3.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Мијат Шкорић рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Милоје Здравковић рођен 1936. године
  • Војка у 13.00 часова – Драган Инђић рођен 1959. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Павле Трпков рођен 1947. године

Распоред сахрана за Суботу 9.3.2024.

  • Нови Бановци у 14.00 часова – Марко Вишњић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Петак 8.3.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Драган Шарац рођен 1958. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Петар Вучковић рођен 1933. године
  • Војка у 13.00 часова – Перица Рашић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Четвртак 7.3.2024.

  • Сурдук у 13.00 часова – Ђорђе Јанчић рођен 1956. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Верка Ранђеловић рођена 1939. године

Распоред сахрана за Среду 6.3.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Раде Травица рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Сава Матић рођен 1930. године

Распоред сахрана за Уторак 5.3.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Јово Агић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Круна Јарић рођена 1942. године

Распоред сахрана за Понедељак 4.3.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мирко Буљевић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Суботу 2.3.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Јован Таталовић рођен 1933. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Жарко Стопа рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Милосавка Бакиш рођена 1937. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мариа Фабри рођена 1963. године

Распоред сахрана за Петак 1.3.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Јања Предојевић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Марија Станковић рођена 1952. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Бошко Дубајић рођен 1942. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ана Кадлечик рођена 1946. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Јелица Илић рођена 1929. године

Распоред сахрана за Четвртак 29.2.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Станиславка Аксић рођена 1944. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Слободанка Булатовић рођена 1953. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Љиљана Јовановић рођена 1952. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Дара Растовац рођена 1949. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Иванка Антић рођена 1941. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ката Тот рођена 1941. године

Распоред сахрана за Среду 28.2.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Душан Калинић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Коса Никитовић рођена 1937. године

Распоред сахрана за Уторак 27.2.2024.

  • Голубинци  у 13.00 часова – Смиља Петриновић рођена 1943. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Гордана Јовановић рођена 1957. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Миодраг Зорић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Војислав Варница рођен 1946. године

Распоред сахрана за Понедељак 26.2.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Неђељка Драгосављевић рођена 1930. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Слађана Дамјановић рођена 1962. године

Распоред сахрана за Недељу 25.2.2024.

  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Биљана Дамјаноски рођена 1965. године

Распоред сахрана за Суботу 24.2.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Александра Дојчин рођена 1978. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Никола Граховац рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Драгица Кусовац рођена 1969. године
  • Сурдук у 14.00 часова – Јованка Миљуш рођена 1938. године

Распоред сахрана за Петак 23.2.2024.

  • Белегиш  у 14.00 часова – Срета Лончар рођен 1946. године
  • Крњешевци у 12.30 часова – Олгица Вујчић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Четвртак 22.2.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Милош Петровић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Доста Поповић рођена 1949. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Радмила Миљевић рођена 1972. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Ранко Шодић рођен 1939. године
  • Белегиш  у 12.00 часова – Зорица Јовановић рођена 1955. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Блаженка Јефтић рођена 1935. године
  • Војка у 13.00 часова – Ђуро Вукша рођен 1972. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Златко Мрђић рођен 1956. године
  • Крњешевци у 14.00 часова – Видосава Трифуновић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Среду 21.2.2024.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Дарко Јовановић рођен 1980. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Никола Раконић рођен 1949. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Миле Керкез рођен 1954. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Перица Башкот рођен 1968. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Никола Малетић рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Емилија Дебић рођена 1934. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 13.00 часова – Милан Шуша рођен 1985. године

Распоред сахрана за Уторак 20.2.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Милош Видаковић рођен 1957. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Зарије Арсенијевић рођен 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Сузана Ранђеловић рођена 1963. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Божидар Тркуља рођен 1963. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Орловић рођен 1953. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Наталија Мамузић рођена 1932. године

Распоред сахрана за Понедељак 19.2.2024.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Јан Варењи рођен 1963. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Павел Туран рођен 1936. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Борка Каравла рођена 1941. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Драгица Зрнић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Суботу 17.2.2024.

  • Војка у 13.00 часова – Мирослав Инђић рођен 1948. године

Распоред сахрана за Петак 16.2.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Шимо Чипкар рођен 1946. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Нада Јовановић рођена 1960. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ружица Ђурђевић рођена 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 15.2.2024.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Среду 14.2.2024.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Неђељко Курја рођен 1933. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мартин Бако рођен 1941. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Илија Вукелић рођен 1950. године
  • Војка у 13.00 часова – Дејан Рагастовац рођен 1943. године

Распоред сахрана за Уторак 13.2.2024.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Марко Першић рођен 1957. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ана Бако рођена 1944. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Јован Нешковић рођен 1963. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марко Кнежевић рођен 1937. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Владимир Радуловић рођен 1940. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Ђорђе Кокар рођен 1958. године

Распоред сахрана за Понедељак 12.2.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Богдан Јовановић рођен 1946. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Иван Жарковић рођенаа 1935. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Божа Јовановић рођен 1939. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Милош Кнежевић рођен 1944. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Стево Савић рођен 1941. године

Распоред сахрана за Суботу 10.2.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Василије Данчуо рођен 1933. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Јованка Сечански рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Марија Жутић рођена 1939. године

Распоред сахрана за Петак 9.2.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ана Марчок рођена 1942. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Вујо Тубин рођен 1956. године

Распоред сахрана за Четвртак 8.2.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Дане Зец рођен 1939. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Радмила Шљивар рођена 1955. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ђурађ Лукешевић рођен 1941. године

Распоред сахрана за Среду 7.2.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Љубица Јовановић рођена 1951. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Стево Перић рођен 1945. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Зорка Костић рођена 1939. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Саша Панић рођен 1967. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Драгана Ковачевић рођена 1968. године

Распоред сахрана за Уторак 6.2.2024.

  • Белегиш  у 13.00 часова – Миленко Костић рођен 1950. године
  • Белегиш  у 14.30 часова – Драган Драгојевић рођен 1971. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Стојан Бојановић рођен 1943. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Милан Драгичевић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Понедељак 5.2.2024.

  • Нови Бановци у 14.00 часова – Боривоје Митровић рођен 1943. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Немања Косорић рођен 1983. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Зузана Мајорски рођена 1962. године

Распоред сахрана за Суботу 3.2.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Радован Миросављевић рођен 1949. године

Распоред сахрана за Петак 2.2.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Аница Маричић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Четвртак 1.2.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Миле Јовановић рођен 1947. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Дамјановић рођен 1949. године

Распоред сахрана за Среду 31.1.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Васиљка Шестовић рођена 1951. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Марија Дробњак рођена 1930. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Олгица Чојдер рођена 1959. године

Распоред сахрана за Уторак 30.1.2024.

  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Миодраг Совиљ рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Слободанка Вигњевић рођена 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Миро Барнак рођен 1966. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Јано Бон рођен 1937. године

Распоред сахрана за Понедељак 29.1.2024.

  • Крњешевци у 12.30 часова – Јованка Николић рођена 1948. године
  • Нови Бановци у 12.00 часова – Мира Сузић рођена 1951. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Никола Балатинац рођен 1949. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Љиљана Боровац рођена 1948. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Ранка Панић рођена 1932. године

Распоред сахрана за Суботу 27.1.2024.

  • Сурдук у 12.30 часова – Небојша Томашевић рођен 1936. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Миленко Ђуровић рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Драгица Поповић рођена 1956. године

Распоред сахрана за Петак 26.1.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Слободан Васиљевић рођен 1949. године
  • Војка у 12.30 часова – Стеван Попов рођен 1956. године

Распоред сахрана за Четвртак 25.1.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милева Кричковић рођена 1937. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Игор Слепчевић рођен 1976. године
  • Голубинци  у 12.30 часова – Зорка Перлић рођена 1947. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Слободан Милијашевић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Среду 24.1.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Снежана Стришко рођена 1990. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Небојша Окулић рођен 1973. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Бранка Миловановић рођена 1934. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Недељко Дрекић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Уторак 23.1.2024.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 22.1.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ружа Сретин рођена 1949. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Момчило Стевановић рођен 1956. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Весна Секуловић рођена 1962. године

Распоред сахрана за Недељу 21.1.2024.

  • Голубинци  у 13.00 часова – Милан Мириловић рођен 1959. године

Распоред сахрана за Суботу 20.1.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Милан Жутић рођен 1938. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Даринка Самац рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Савић рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Живко Орловић рођен 1935. године
  • Војка у 13.00 часова – Србица Мариановић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Петак 19.1.2024.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Ана Шлајмер рођена 1941. године

Распоред сахрана за Четвртак 18.1.2024.

  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Мирослав Ђерић рођен 1967. године
  • Стара Пазова у 12.00 часова – Деан Радић рођен 1975. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ранко Кљаић рођен 1933. године

Распоред сахрана за Среду 17.1.2024.

  • Голубинци  у 13.00 часова – Павле Борчић рођен 1950. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Сава Ерцег рођена 1948. године

Распоред сахрана за Уторак 16.1.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Милан Лукић рођен 1969. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Сока Паско рођена 1934. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Даница Перовић рођена 1931. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Мирјана Ђукић рођена 1951. године

Распоред сахрана за Понедељак 15.1.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мирјана Кузмановић рођена 1955. године
  • Војка у 13.00 часова – Владимир Симић рођен 1954. године

Распоред сахрана за Суботу 13.1.2024.

  • Голубинци  у 13.00 часова – Сава Бељин рођен 1950. године

Распоред сахрана за Петак 12.1.2024.

  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Јаворка Златановић рођена 1942. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Дајана Јовишић рођена 2001. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Косана Ђикић рођена 1937. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Бранка Николић рођена 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 11.1.2024.

  • Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Братић рођен 1949. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Ђорђе Галечић рођен 1940. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Милован Вучетић рођен 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Младинко Јовичић рођен 1938. године

Распоред сахрана за Среду 10.1.2024.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Славко Воркапић рођен 1945. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Неђо Радишић рођен 1940. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Томислав Билић рођен 1964. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Милица Милаш рођена 1930. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Селомир Никитовић рођен 1954. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Марица Суботић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Уторак 9.1.2024.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Алина Јанина Нађ рођена 1939. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Марија Вареца рођена 1946. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Драган Маглов рођен 1971. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Недељка Миџић рођена 1931. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Јован Милошевић рођен 1955. године

Распоред сахрана за Понедељак 8.1.2024.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Никола Королија рођен 1954. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Сава Баљак рођена 1924. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Вида Ивановић рођена 1944. године

Распоред сахрана за Суботу 6.1.2024.

  • Стари Бановци  старо гробље у 12.00 часова – Сава Савић рођена 1958. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Станија Ристић рођена 1939. године

Распоред сахрана за Петак 5.1.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Петар Познан рођен 1950. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Лука Ђурковић рођен 1952. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Рада Николић рођен 1956. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Здравко Војводић рођен 1959. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Јула Радојчић рођена 1944. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Анка Котоленко рођена 1947. године

Распоред сахрана за Четвртак 4.1.2024.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Мирјана Дујковић рођена 1949. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Грозда Савић рођена 1934. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Добривоје Трајковић рођен 1955. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Петар Ковачевић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Јован Грујин рођен 1959. године

Распоред сахрана за Среду 3.1.2024.

  • Сурдук у 12.30 часова – Мирољуб Степановић рођен 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Софија Вукелић рођена 1932. године

Распоред сахрана за Уторак 2.1.2024.

  • Белегиш  у 12.30 часова – Бранко Млађеновић рођен 1960. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Душан Кушић рођен 1971. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Стана Батак рођена 1935. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Ратко Першић рођен 1938. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Драгица Грозница рођена 1935. године

Распоред сахрана за Суботу 30.12.2023.

  • Нови Бановци у 14.00 часова – Иле Вуковић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Петак 29.12.2023.

  • Сурдук у 12.30 часова – Марија Тунић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Весна Завођа рођена 1959. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Бошко Максимовић рођен 1975. године

Распоред сахрана за Четвртак 28.12.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Неђо Ристовић рођен 1935. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Гроздимир Јовановић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Љубица Саватић рођена 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Десанка Драганић рођена 1940. године

Распоред сахрана за Среду 27.12.2023.

  • Белегиш  у 12.30 часова – Мирољуб Ивковић рођен 1957. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Стојанка Пргомеља рођена 1953. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Јован Суботић рођен 1970. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Владимир Јечмен рођен 1935. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Драгиња Јањић рођена 1964. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Станица Сарајлија рођена 1935. године

Распоред сахрана за Уторак 26.12.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Анђелка Демак рођена 1946. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Драгица Туран рођена 1946. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Дмитар Вуковић рођен 1939. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Драган Мамузић рођен 1966. године

Распоред сахрана за Понедељак 25.12.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Радосава Вејновић рођена 1936. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Гордан Симикић рођен 1975. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Ђуро Шпановић рођен 1936. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Ружица Королија рођена 1947. године

Распоред сахрана за Суботу 23.12.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Даринка Кнез рођена 1941. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Нинослав Васић рођен 1939. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Цвеја Јовановић рођен 1954. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Небојша Николић рођен 1968. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Мирјана Јовановић рођена 1969. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Мирјана Вукобратовић рођена 1941. године

Распоред сахрана за Петак 22.12.2023.

  • Голубинци  у 12.00 часова – Миливој Јефтић рођен 1935. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Марко Зорић рођен 1930. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Жикица Дражета рођен 1952. године
  • Војка у 12.30 часова – Јока Милинковић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Четвртак 21.12.2023.

  • Стари Бановци  старо гробље у 13.00 часова – Перса Савић рођена 1945. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.00 часова – Даница Зорић рођена 1950. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Синиша Попов рођен 1962. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Мартин Стришко рођен 1935. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Лучић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Среду 20.12.2023.

  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Љиљана Сасин рођена 1952. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ана Балаж рођена 1946. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Марко Веселиновић рођен 1944. године

Распоред сахрана за Уторак 19.12.2023.

  • Голубинци  у 13.00 часова – Андрија Докоза рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мирко Ивић рођен 1950. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Марко Веселиновић рођен 1944. године

Распоред сахрана за Понедељак 18.12.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Босиљка Чавић рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 12.00 часова – Илија Вуковић рођен 1932. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мирјана Милановић рођена 1952. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Нада Рапајић рођена 1950. године

Распоред сахрана за Суботу 16.12.2023.

  • Голубинци  у 14.00 часова – Милева Ивековић рођена 1947. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Јанко Књиса рођен 1945. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Душан Бандин рођен 1982. године
  • Војка у 13.00 часова – Радица Ђорђевић рођена 1953. године

Распоред сахрана за Петак 15.12.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Сергије Веселиновић рођен 1930. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Илинка Грујић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Момчило Пантовић рођен 1935. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Милена Војновић рођена 1964. године
  • Војка у 14.00 часова – Љиљана Абаџија рођена 1939. године

Распоред сахрана за Четвртак 14.12.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Мирослав Дубаић рођен 1951. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Милева Ранисављевић рођена 1949. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Миленко Јанковић рођен 1939. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Петар Белић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Душан Дујић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Среду 13.12.2023.

  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Јеленка Петковић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Уторак 12.12.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Павел Туран рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Драган Јовишић рођен 1944. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Угарковић рођена 1936. године

Распоред сахрана за Понедељак 11.12.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Јања Мандић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Суботу 9.12.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Слободан Машић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Петак 8.12.2023.

  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Станимир Петровић рођен 1944. године

Распоред сахрана за Четвртак 7.12.2023.

  • Војка у 13.00 часова – Никола Ћурчин рођен 1941. године

Распоред сахрана за Среду 6.12.2023.

  • Војка у 13.00 часова – Стана Николаш рођена 1940. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Миша Икер рођен 1948. године

Распоред сахрана за Уторак 5.12.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Вучица Милошевић рођена 1934. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Дара Ушљебрка рођена 1942. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Милован Мрђа рођен 1940. године

Распоред сахрана за Понедељак 4.12.2023.

  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Миленко Богичевић рођен 1953. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Цвјета Папић рођена 1954. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Даница Јакшић рођена 1935. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Јула Боћанин рођена 1949. године
  • Крњешевци у 14.00. часова – Живан Белић рођен 1939. године

Распоред сахрана за Суботу 2.12.2023.

  • Белегиш  у 12.00 часова – Ђорђо Томић рођен 1948. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Синиша Шанулић рођен 1965. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Драган Грабовица рођен 1968. године

Распоред сахрана за Петак 1.12.2023.

  • Белегиш  у 13.00 часова – Перица Милиновић рођен 1960. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Злата Першић рођена 1953. године

Распоред сахрана за Четвртак 30.11.2023.

  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Кева Бошковић рођена 1944. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Славко Полић рођен 1938. године

Распоред сахрана за Среду 29.11.2023.

  • Нови Бановци у 14.00 часова – Зиба Дедић рођена 1960. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Бранко Тишма рођен 1948. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Никола Девић рођен 1958. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Анна Маринковић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Уторак 28.11.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Јосип Двокоза рођен 1942. године
  • Белегиш  у 14.30 часова – Живан Девић рођен 1951. године

Распоред сахрана за Понедељак 27.11.2023.

  • Стара Пазова у 12.00 часова – Станко Мишчевић рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Радован Петровић рођен 1955. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Марија Јеремић рођена 1942. године
  • Војка у 13.00 часова – Вера Кузмановић рођена 1938. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Слободан Бељић рођен 1943. године

Распоред сахрана за Суботу 25.11.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Радмила Сандић рођена 1956. године
  • Нови Бановци у 14.30 часова – Душанка Косановић рођена 1939. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Живан Пекић рођен 1943. године

Распоред сахрана за Петак 24.11.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мартин Тот рођен 1956. године

Распоред сахрана за Четвртак 23.11.2023.

  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Ђорђе Шуша рођен 1935. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Милица Добрић Зеленовић рођена 1949. године
  • Војка у 13.00 часова – Љубомир Абаџија рођен 1931. године

Распоред сахрана за Среду 22.11.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Раде Нинковић рођен 1941. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Душко Шћекић рођен 1966. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Мира Крнета рођена 1962. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Стана Арсић рођена 1935. године

Распоред сахрана за Уторак 21.11.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Шпиро Манојловић рођен 1924. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Мирослава Галечић рођена 1946. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Петар Тепшић рођен 1929. године

Распоред сахрана за Понедељак 20.11.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Цвијан Блажић рођен 1962. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Ненад Раилић рођен 1966. године
  • Војка у 12.30 часова – Небојша Илијин рођен 1943. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Саво Дејановић рођен 1936. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Јан Микљан рођен 1941. године

Распоред сахрана за Недељу 19.11.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Јано Филип рођен 1934. године

Распоред сахрана за Суботу 18.11.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Ђорђе Пантелић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Петак 17.11.2023.

  • Стари Бановци  ново гробље у 13.00 часова – Слободан Станковић рођен 1943. године

Распоред сахрана за Четвртак 16.11.2023.

  • Белегиш  у 14.00 часова – Петар Јовановић рођен 1954. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Душанка Мирковић рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Душан Љубојевић рођен 1985. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Милош Миљевић рођен 1968. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Славко Милитар рођен 1953. године

Распоред сахрана за Среду 15.11.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мишо Ђармоцки рођен 1931. године
  • Војка у 14.00 часова – Стоја Шурлан рођена 1938. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Љиљана Радаковић рођена 1939. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Јела Вуковић рођена 1940. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Милосав Видовић рођен 1953. године

Распоред сахрана за Уторак 14.11.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Анка Маринковић рођена 1945. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Марина Перовић рођена 1973. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Радоје Кандић рођен 1958. године

Распоред сахрана за Понедељак 13.11.2023.

  • Голубинци  у 14.00 часова – Ђура Самарџија рођен 1966. године
  • Војка у 14.00 часова – Бранислав Мишковић рођена 1941. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мирослав Махо рођен 1953. године

Распоред сахрана за Суботу 11.11.2023.

  • Белегиш  у 13.00 часова – Живка Гапонов рођена 1943. године

Распоред сахрана за Петак 10.11.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Невенка Стамболија рођена 1946. године

Распоред сахрана за Четвртак 9.11.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Жарко Николић рођен 1961. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Милорад Јовановић рођен 1954. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Александар Шилер рођен 1934. године

Распоред сахрана за Среду 8.11.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Милисав Перо рођен 1955. године

Распоред сахрана за Уторак 7.11.2023.

  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Ненад Вучић рођен 1968. године

 


Распоред сахрана за Понедељак 6.11.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Жаклина Томичић рођена 1976. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Бошко Кретић рођена 1966. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Дара Шиљеговић рођена 1957. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Љубица Добрић рођена 1935. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мира Клашња рођена 1953. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Мариа Губечка рођена 1949. године

Распоред сахрана за Суботу 4.11.2023.

  • Војка у 14.00 часова – Љубица Гаћеша рођена 1949. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Мира Заставниковић рођена 1952. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Рајко Опачић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Петак 3.11.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Милан Новак рођен 1955. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Јованка Вујатовић рођена 1935. године
  • Војка у 12.30 часова – Мирјана Грујић рођена 1937. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Мара Фарага рођена 1946. године

Распоред сахрана за Четвртак 2.11.2023.

  • Војка у 13.00 часова – Ђорђе Новаков рођен 1956. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Никола Хрњак рођен 1946. године

Распоред сахрана за Среду 1.11.2023.

  • Војка у 14.00 часова – Коса Крауссе рођена 1947. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Славко Вујић рођен 1962. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Илија Радиновић рођен 1951. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Радоје Тодоровић рођен 1960. године

Распоред сахрана за Уторак 31.10.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 30.10.2023.

  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Милица Леснар рођена 1949. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Мирко Ђукић рођен 1948. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Гордана Стојисављевић рођена 1958. године

Распоред сахрана за Суботу 28.10.2023.

  • Стара Пазова у 14.00 часова – Перо Момчиловић рођен 1952. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Божидар Милетић рођен 1955. године

Распоред сахрана за Петак 27.10.2023.

  • Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова – Радмила Николић рођена 1936. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Мира Пешут рођена 1955. године

Распоред сахрана за Четвртак 26.10.2023.

  • Нова Пазова старо гробље у 12.00 часова – Зоран Допша рођен 1964. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Мирко Перенчевић рођен 1950. године
  • Белегиш  у 11.30 часова – Милорад Минић рођен 1947. године
  • Белегиш  у 12.30 часова – Борислава Рихтер-Пајчин рођена 1935. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Марија Јовановић рођена 1973. године

Распоред сахрана за Среду 25.10.2023.

  • Стари Бановци  ново гробље у 14.00 часова – Валентина Мрђић рођена 1976. године
  • Војка у 14.00 часова – Даница Богдановић рођена 1945. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Ангелина Мутвић рођена 1959. године
  • Сурдук у 12.30 часова – Душан Хрстић рођен 1937. године

Распоред сахрана за Уторак 24.10.2023.

  • Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова – Миливој Грујин рођен 1943. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мирослав Урбан рођен 1949. године

Распоред сахрана за Понедељак 23.10.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Растислав Золњан рођен 1957. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Мица Балиновић рођена 1951. године
  • Сурдук у 13.00 часова – Момчило Дугачки рођен 1955. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Миленко Вујасин рођен 1963. године
  • Војка у 13.00 часова – Верица Чортановачки рођена 1937. године

Распоред сахрана за Суботу 21.10.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ђуђа Ђорђевић рођена 1974. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Томаш Сламај рођен 1937. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Стана Јовић рођена 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Драган Адамовић рођен 1941. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Љубомир Авакумовић рођен 1941. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Душанка Турудија рођена 1937. године

Распоред сахрана за Петак 20.10.2023.

  • Сурдук у 14.00 часова – Живка Михаљевић рођена 1959. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Недељко Перлић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Четвртак 19.10.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Светомир Шобић рођен 1947. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Љубица Божић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Среду 18.10.2023.

  • Голубинци  у 14.00 часова – Драгољуб Николић рођен 1955. године,
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Живко Рашковић рођен 1938. године

Распоред сахрана за Уторак 17.10.2023.

  • Нови Бановци у 14.00 часова – Анђелка Савић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Понедељак 16.10.2023.

  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Илија Драгић рођен 1946. године
  • Стари Бановци  ново гробље у 12.30 часова – Милена Нонковић рођена 1950. године
  • Голубинци  у 12.30 часова – Миља Штрбац рођена 1943. године
  • Голубинци  у 14.00 часова – Снежана Зорић рођена 1979. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мара Чмелик рођена 1944. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова – Цвијета Станковић рођена 1945. године

Распоред сахрана за Суботу 14.10.2023.

  • Нова Пазова старо гробље у 12.30 часова – Милан Комазец рођен 1946. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 14.00 часова – Јово Пртина рођен 1947. године

Распоред сахрана за Петак 13.10.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 12.10.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Среду 11.10.2023.

  • Сурдук у 13.00 часова – Небојша Крстић рођен 1964. године

Распоред сахрана за Уторак 10.10.2023.

  • Голубинци  у 14.00 часова – Душан Косановић рођен 1947. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Анђа Бабић рођена 1947. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Раде Мишковић рођен 1950. године

Распоред сахрана за Понедељак 9.10.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Љубомир Гарић рођен 1938. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Славица Стојковић рођена 1965. године
  • Крњешевци у 13.00. часова – Анђелко Марковић рођен 1961. године

Распоред сахрана за Суботу 7.10.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Андрија Гедељовски рођен 1942. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.00 часова – Ненад Ћирковић рођен 1965. године

Распоред сахрана за Петак 6.10.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 5.10.2023.

  • Нова Пазова старо гробље у 12.30 часова – Ивка Томасини рођена 1942. године
  • Војка у 13.00 часова – Драгиња Ковачевић рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Љуба Остојић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Среду 4.10.2023.

  • Стара Пазова у 14.00 часова – Марија Павичић рођена 1935. године
  • Стари Бановци ново гробље у 14.30 часова – Ласло Чаки рођен 1953. године

Распоред сахрана за Уторак 3.10.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Александра Иванић рођена 1938. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Јано Шаркези рођен 1936. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Петроније Масал рођен 1947. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова – Недељка Маљковић рођена 1941. године

Распоред сахрана за Понедељак 2.10.2023.

  • Војка у 13.00 часова – Миланка Чобановић рођена 1934. године

Распоред сахрана за Суботу 30.9.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ана Балаж рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Станко Дивјакиња рођен 1933. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 12.00 часова – Даница Симић рођена 1950. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Вида Дошен рођена 1933. године
  • Белегиш  у 13.00 часова – Марија Јовановић рођена 1952. године

Распоред сахрана за Петак 29.9.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 28.9.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ђуро Дрча рођен 1970. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Мирко Малетић рођен 1939. године

Распоред сахрана за Среду 27.9.2023.

  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Ђука Мунђа рођена 1950. године

Распоред сахрана за Уторак 26.9.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Даница Ивановић рођена 1947. године

Распоред сахрана за Понедељак 25.9.2023.

  • Нова Пазова  старо гробље у 13.00 часова – Чедо Јањић рођен 1938. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 13.00 часова – Надежда Цветковић рођена 1937. године
  • Нова Пазова  ново гробље у 14.00 часова – Зоранка Кнежевић рођена 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Антон Јурић рођен 1942. године

Распоред сахрана за Суботу 23.9.2023.

  • Војка у 14.00 часова – Драган Ердељанин рођен 1946. године
  • Крњешевци у 13.00. часова – Јован Лазић рођен 1961. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Госпава Томић рођена 1950. године

Распоред сахрана за Петак 22.9.2023.

  • Голубинци  у 15.00 часова – Петар Гашпаровић рођен 1942. године
  • Нова Пазова  старо гробље у 14.00 часова – Небојша Бобоцки рођен 1949. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Љубица Јузбашић рођена 1933. године

Распоред сахрана за Четвртак 21.9.2023.

  • Белегиш  у 14.00 часова – Нада Вукоман рођена 1942. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Спаса Ивановић рођен 1960. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Ержа Бако рођена 1942. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Ката Медвеђ рођена 1942. године
  • Војка у 13.00 часова – Љуба Перић рођена 1949. године

Распоред сахрана за Среду 20.9.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 12.30 часова – Љубиша Пауновић рођен 1976. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Мирослав Бероња рођен 1964. године
  • Нова Пазова ново гробље у 15.00 часова – Славко Тривић рођен 1948. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Драгиша Равилић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Уторак 19.9.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 18.9.2023.

  • Стари Бановци старо гробље у 12.30 часова – Цвијета Гаврић  рођена 1935. године
  • Војка у 12.30 часова – Вера Топић рођена 1933. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Беба Мишчевић рођена 1966. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Павел Домоњи рођен 1951. године
  • Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Радојка Момић рођена 1938. године

Распоред сахрана за Недељу 17.9.2023.

  • Белегиш у 13.00 часова – Душан Радаковић  рођен 1937. године

Распоред сахрана за Суботу 16.9.2023.

  • Нова Пазова  старо гробље у 12.00 часова – Драгица Савић  рођена 1939. године
  • Нови Бановци у 14.30 часова – Дара Вујновић рођена 1948. године
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Анђелко Стојић рођен 1947. године
  • Војка у 14.00 часова – Синиша Кочијашевић рођен 1947. године
  • Стара Пазова у 13.00 часова – Јанко Домоњи рођен 1960. године

Распоред сахрана за Петак 15.9.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 14.9.2023.

  • Стари Бановци ново гробље у 12.30 часова – Раде Лакић  рођен 1947. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Душан Ајдуковић рођен 1947. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00 часова – Томислав Ђукић рођен 1950. године
  • Стари Бановци ново гробље у 14.00 часова – Александар Вечеринац рођен 2016. године

Распоред сахрана за Среду 13.9.2023.

  • Нова Пазова у 13.00 часова – Манда Продановић рођена 1935. године
  • Белегиш  у 14.00 часова – Госпа Божић рођена 1944. године
  • Сурдук у 14.00 часова – Здравка Остојић рођена 1937. године

Распоред сахрана за Уторак 12.9.2023.

  • Белегиш у 13.00 часова – Јорданка Савин рођена 1950. године
  • Стара Пазова  у 13.00 часова – Полиовка Томаш рођена 1954. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00 часова – Зорка Вучетић рођена 1930. године
  • Нови Бановци у 12.30 часова – Ана Рукавина рођена 1939. године

Распоред сахрана за Понедељак 11.9.2023.

  • Војка у 13.00 часова – Илија Бојић рођен 1954. године
  • Стара Пазова  у 13.00 часова – Даница Николић рођена 1930. године
  • Нова Пазова у 13.00 часова – Жељко Микић рођен 1969. године
  • Нова Пазова у 14.00 часова – Анђелка Пашић рођена 1956. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Меланија Јоцић рођена 1936. године

Распоред сахрана за Суботу 9.9.2023.

  • Нови Бановци у 12.30 часова – Нада Стојановић рођена 1939. године
  • Голубинци  у 13.00 часова – Љубица Малетик рођена 1928. године
  • Нови Бановци у 14.00 часова – Стоја Петрић рођена 1951. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Зузана Шишка рођена 1936. године

Распоред сахрана за Петак 8.9.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 7.9.2023.

  • Стара Пазова у 13.00 часова – Марија Књиса рођена 1938. године
  • Стара Пазова  у 14.00 часова – Михал Тилка рођен 1953. године
  • Војка у 13.00 часова – Милорад Вујновић рођен 1947. године

Распоред сахрана за Среду 6.9.2023.

  • Сурдук у 13.00 часова – Нада Лукић, рођена 1941. године
  • Стари Бановци  старо гробље у 12.30 часова – Жељко Мишчевић рођен 1950. године
  • Стара Пазова у 14.00 часова – Душан Тодоровић рођен 1957. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Велибор Лазић рођен 1979. године

Распоред сахрана за Уторак 5.9.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 4.9.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 14.00 часова – Игор Врањеш, рођен 1978. године
  • Нова Пазова старо гробље у  14.00 часова –  Ђука Предојевић рођена 1935. године

Распоред сахрана за Суботу 2.9.2023.

  • Нови Бановци у 12.30. часова Живорад Марковић рођен 1956. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Радојка Јелисавац рођена 1937. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.30. часова Добрила Ђорем рођена 1945. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Божидар Тошковић рођен 1953. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Слободан Ђорђевић рођен 1943. године
  • Белегиш у 12.30. часова Драган Велковски рођен 1945. године

Распоред сахрана за Петак 1.9.2023.

  • Стара Пазова у 13.00. часова Јован Милановић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Четвртак 31.8.2023.

  • Војка у 13.00. часова Богдан Пешут рођен 1948. године
  • Сурдук у 13.00 часова Милина Јајић рођена 1943. године

Распоред сахрана за Среду 30.8.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Уторак 29.8.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Добринка Томић рођена 1931. године
  • Стара Пазова у 12.00. часова Михал Чапо рођен 1934. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Златко Шипицки рођен 1972. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Зузана Фабри рођена 1931. године

Распоред сахрана за Понедељак 28.8.2023.

  • Стара Пазова у 14.00. часова Мара Заборски рођена 1941. године
  • Стара Пазова у 15.00. часова Бранислав Радојчић рођен 1961. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Бранко Илић рођен 1949. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Стеван Бижић рођен 1953. године

Распоред сахрана за Суботу 26.8.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Милош Миличић рођен 1989. године
  • Крњешевци у 13.00. часова Милош Милосављевић рођен 1971. године
  • Голубинци у 15.00 часова Душанка Горања рођена 1951. године

Распоред сахрана за Петак 25.8.2023.

  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Зоран Хрибљан  рођен 1968. године
  • Нова Пазова старо гробље у 14.00. часова Петар Марјановић рођен 1940. године

Распоред сахрана за Четвртак 24.8.2023.

  • Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Сока Рајшић рођена 1938. године
  • Крњешевци у 12.00. часова Лепосава Димић рођена 1954. године
  • Голубинци у 12.30 часова Јасмина Јовановић рођена 1957. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Жељка Пашко рођена 1971. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Цвета Исајловић рођена 1948. године

Распоред сахрана за Среду 23.8.2023.

  • Нова Пазова старо гробље у 12.00. часова Светозар Јарић рођен 1939. године
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Милица Секулић рођена 1929. године
  • Војка у 12.30. часова Јања Лакетић рођена 1951. године

Распоред сахрана за Уторак 22.8.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Понедељак 21.8.2023.

  • Нови Бановци у 12.30. часова Нико Жутомарковић рођен 1947. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.30. часова Драгиња Радиша рођена 1955. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Јока Лазић рођена 1945. године

Распоред сахрана за Суботу 19.8.2023.

  • Нови Бановци у 12.30. часова Јагода Кнез рођена 1970. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Милена Остовић рођена 1938. године
  • Белегиш у 12.30. часова Пејо Крњаић рођен 1948. године

Распоред сахрана за Петак 18.8.2023.

  • Нови Бановци у 12.30. часова Чедомир Матић рођен 1929. године

Распоред сахрана за Четвртак 17.8.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Ненад Лакић рођен 1951. године

Распоред сахрана за Среду 16.8.2023.

  • Стари Бановци старо гробље у 12.30. часова Вера Клашња рођена 1935. године
  • Белегиш у 12.30. часова Сава Мартиновић рођен 1952. године

Распоред сахрана за Уторак 15.8.2023.

  • Стара Пазова у 13.00. часова Верица Кардашевић рођена 1952. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Грујо Тепавчевић рођен 1937. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Весна Марић рођена 1953. године
  • Крњешевци у 13.00. часова Душан Јовановић рођен 1962. године

Распоред сахрана за Понедељак 14.8.2023.

  • Белегиш у 14.00. часова Мирјана Мириловић рођена 1945. године
  • Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Даница Савић рођена 1939. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Богдана Илић рођена 1941. године

Распоред сахрана за Суботу 12.8.2023.

  • Стара Пазова у 13.00. часова Саша Боровница рођен 1964. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Драгослав Нишевић рођен 1959. године
  • Сурдук у 13.30. часова Јован Пауновић рођен 1959. године
  • Нова Пазова старо гробље у 13.00. часова Ангелина Торбић рођена 1957. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Милка Пашић рођена 1953. године
  • Војка у 13.00. часова Бранислав Дудић рођен 1957. године

Распоред сахрана за Петак 11.8.2023.

  • НЕМА САХРАНА

Распоред сахрана за Четвртак 10.8.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Мирослав Аничић рођен 1974. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Стана Јоцић рођена 1936. године
  • Сурдук у 14.00. часова Стеван Вучковић рођен 1997. године

Распоред сахрана за Среду 9.8.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Боро Секулић рођен 1943. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Невенка Мелајац рођена 1936. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Дејан Јовановић рођен 1973. године
  • Стари Бановци старо гробље у 14.00. часова Сара Антић рођена 1952. године

Распоред сахрана за Уторак 8.8.2023.

  • Стара Пазова у 12.00. часова Јелена Јелка Срећковић рођена 1963. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Јово Зечевић рођен 1939. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Драгица Стојановић рођена 1970. године
  • Војка у 14.00. часова Зорка Кочијашевић рођена 1954. године

Распоред сахрана за Понедељак 7.8.2023.

  • Нови Бановци у 12.30. часова Босиљка Путниковић рођена 1945. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Мариа Ђурчик рођена 1956. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Мирослава Ивковић рођена 1950. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Никола Цимеша рођен 1948. године
  • Нова Пазова старо гробље у 12.00. часова Мирко Међо рођен 1936. године
  • Сурдук у 14.30. часова Станислав Пријић рођен 1935. године

Распоред сахрана за Суботу 5.8.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 11.00. часова Радосав Микарић рођен 1957. године
  • Голубинци у 12.30 часова Мирослава Забрдац рођена 1928. године
  • Голубинци у 14.00 часова Раук Павле рођен 1940. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Ката Тиодоровић рођена 1943. године
  • Крњешевци у 13.00. часова Милка Станић рођена 1946. године

Распоред сахрана за Петак 4.8.2023.

  • Стара Пазова у 12.00. часова Марија Фелдежди рођена 1938. године
  • Стара Пазова у 13.00. часова Ката Нимет рођена 1934. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Љупко Јовишић рођен 1953. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Даринка Мишић рођена 1946. године

Распоред сахрана за Четвртак 3.8.2023.

  • Војка у 12.30. часова Божана Несторовић рођена 1959. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Краниславка Милошевић рођена 1933. године
  • Стари Бановци ново гробље у 12.30. часова Јованка Пухаловић рођена 1955. године
  • Нови Бановци у 12.30. часова Стјепан Дебић рођен 1933. године
  • Нови Бановци у 14.00. часова Матија Рукавина рођен 1949. године

Распоред сахрана за Среду 2.8.2023.

  • Нова Пазова ново гробље у 11.00. часова Петар Драгојловић рођен 1946. године
  • Нова Пазова ново гробље у 12.00. часова Рајко Весић рођен 1950. године
  • Нова Пазова ново гробље у 13.00. часова Славојка Марковић рођена 1946. године
  • Нова Пазова ново гробље у 14.00. часова Славица Болобан рођена 1960. године

Распоред сахрана за Уторак 1.8.2023.

  • Стара Пазова у 13.00. часова Мартин Фолћан рођен 1947. године
  • Стара Пазова у 14.00. часова Загорка Вудраг рођена 1946. године

ПРАТИТЕ НАС НА ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА

  Facebook |   Instagram